У Бердянську запрацював простір для ветеранів

У Бердянську запрацював простір для ветеранів

У Бердянську запрацював простір для ветеранів
Суспільне Запоріжжя

З п'ятого листопада у Бердянську Запорізької області діє ветеранський простір "Плюс-плюс". Його заснували представники громадської спілки "Вільна громада – комфортне місто" та київського простору Veteran Hub.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Карина Галунова.

Назву "Плюс плюс" обрали не випадково. На війні ці слова використовують замість фрази "Зрозумів-прийняв", зазначив асистент-координатор бердянського простору Ігор Касьянов. Він розповів що натрапив в інтернеті на інформацію, що київський Veteran Hub шукає партнерів в усіх містах України та вирішив подати заявку.

У Бердянську працює простір для ветеранів
Ігор Касьянов. Суспільне Запоріжжя

"Вони відібрали 10 міст по Україні. Спочатку ми не потрапили до цієї десятки. Але згодом відмовились деякі міста. І ми увійшли до переліку тих міст, де відкривається ветеранський простір "Плюс плюс", – розказав Ігор Касьянов.

У цьому хабі ветерани війни на сході України можуть отримати консультації юристів, психологів та фахівців із працевлаштування. Також тут планують організовувати зустрічі ветеранів, сімей загиблих та переселенців.

У Бердянську працює простір для ветеранів
Логотип хабу. Суспільне Запоріжжя

"Ми не тримаємо тут на постійній основі ні психологів, ні юристів. Ми надаємо послуги онлайн. Людина звертається до нас зі своїми проблемами, а я, як асистент-координатор, повинен цю людину зв’язати з Києвом. А там його, по суті, розподіляють до спеціаліста з того, чи іншого напрямку. І вони вже між собою вирішують там, допомагають йому спеціалісти онлайн", – пояснив Ігор Касьянов.

Читайте також: У Токмаку на Запоріжжі відкрили простір для ветеранів

"Це для нас, для сімей загиблих, для волонтерів, для тих же переселенців. Щоб люди не микались, а прийшли зі своїми питаннями й вони тут якось вирішувалися вже", – додав ветеран АТО/ООС Віктор Римар.

У Бердянську працює простір для ветеранів
Віктор Римар. Суспільне Запоріжжя

Простір "Плюс плюс" у Бердянську розташований за адресою вул. Італійська 53, офіс 14. Працює 10 годин на тиждень у середу, п’ятницю та неділю. До нього можна звернутися за телефоном 096-86-13-085.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок