На Донеччині засуджений за вбивство підлітка подав апеляцію

На Донеччині засуджений за вбивство підлітка подав апеляцію

На Донеччині засуджений за вбивство підлітка подав апеляцію
Фото: Суспільне Донбасу

Засуджений у справі вбивства 15-річного підлітка Олександр Шик, подав апеляцію. 11 листопада в апеляційному суді Маріуполя відбулось перше засідання.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного з зали суду.

4 серпня Орджонікідзевський райсуд Маріуполя визнав його винним в умисному вбивстві підлітка Івана Преди. Тоді чоловікові присудили 13 років позбавлення волі. За законом, Шик упродовж 30 днів мав змогу подати апеляцію. Чим і скористався.

В залі апеляційного суду адвокат обвинуваченого Олександр Мироненко заявляє про те, що, міра покарання у вигляді 13 років за ґратами для Олександра Шика несправедлива. Просить суд замінити статтю на "неумисне вбивство".

"Кваліфікувати ті події, які там відбулися, як умисне вбивство з хуліганських мотивів неможливо, це є неправильним і це суперечить здоровому глузду", – пояснює адвокат.

Батько загиблого Івана Преди Павло з захисником Шика не погоджується. За його словами, він готовий в апеляційному суді відстоювати вирок першої інстанції.

Наразі суд оголосив перерву до 23 листопада. Жодної міри запобіжного заходу щодо Шика не обрали.

Що відомо

  • 8 грудня 2018 року Олександр Шик, повертаючись із друзями з полювання у нетверезому стані, вистрілив із мисливської рушниці посеред вулиці у селі Рибинському. Дріб влучила у 15-річного Івана Преду.
  • Через множинні травми хребта та внутрішніх органів хлопець помер у лікарні.
  • 4 серпня 2021 року суд визнав винним підсудного Олександра Шика у вбивстві підлітка Івана Преди. Йому призначили покарання, у вигляді позбавлення волі на 13 років з відбуттям покарання у кримінально виконавчій установі закритого типу.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок