Пожежа в одеському гуртожитку сталася через перевантаження подовжувача

Пожежа в одеському гуртожитку сталася через перевантаження подовжувача

Пожежа в одеському гуртожитку сталася через перевантаження подовжувача
Фото: ДСНС в Одеській області

Пожежа в будівлі гуртожитку Державний університет інтелектуальних технологій та зв'язку на вулиці Новосельського, 74/76 сталася через перенавантаження електроподовжувача. Про таке Суспільному повідомила прессекретарка ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.

Причиною пожежі, за її словами, став великий перехідний опір. У подовжувач були ввмкнені електрочайник, телефонна зарядка та проточний електроводонагрівач.

Що відомо

  • Також у квітні 2021 року в підвалі гуртожитку на вулиці Новосельського, 74/76 сталося задимлення через коротке замикання електромережі.
  • У вересні 2021 року суд зупинив експлуатацію корпусів та гуртожитків Державної академії технічного регулювання та якості (стара назва) на вулиці Кузнечній, 15, Новосельського, 74/76 та Спиридонівській, 13. Згідно з висновками надзвичайників, приміщення ВНЗ не були обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, пожежні щити не мали повної комплектації, коридори та сходи були захаращені різними предметами, а на вікнах встановили ґрати. Крім того, представники ДСНС виявили прострочені вогнегасники, а стіни будівель були покриті горючими матеріалами.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок