Біля міськради у Вознесенську, що на Миколаївщині, зібралися батьки школярів. Чого вимагають

Біля міськради у Вознесенську, що на Миколаївщині, зібралися батьки школярів. Чого вимагають

Доповнено
Біля міськради у Вознесенську, що на Миколаївщині, зібралися батьки школярів. Чого вимагають
Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

У Вознесенську біля будівлі міської ради зібралися 30 людей – батьки учнів різних шкіл міста, щоб з’ясувати причини продовження дистанційного навчання.

Про це з Вознесенська повідомляє кореспондентка Суспільного Миколаїв Валентина Гурова.

Батьки учнів шкіл вимагають відповіді від представників місцевої влади щодо причин продовження дистанційної форми навчання у закладах.

Біля міськради у Вознесенську, що на Миколаївщині, зібралися батьки учнів шкіл. Чого вимагають
Батьки зібралися біля міської ради. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

"Ми хочемо, щоб діти ходили до школи і щоб нам пояснили, чому не відкриваються школи. У Миколаєві відкрились, в Южноукраїнську відкрились, в Олександрівці, в Єланцю всі школи працюють. А у нас всі школи закриті. Перші-четверті класи теж не ходять до школи", ‒ сказала мати учня третього класу Оксана Зубок.

У сесійній залі Вознесенської міської ради відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході обговорення на комісії виступили представники батьків, просили членів комісії прийняти рішення, яке дозволить дітям відвідувати школи.

"Ви бачите тенденцію. Учні не так сильно хворіють , але є носіями основними цього захворювання. Тому ми тут більше піклуємося про те, щоб не створити колапс, щоб ми потім не зайшли всі у стовідсотковий локдаун", ‒ сказала заступниця Вознесенського міського голови Наталя Шафорост.

Читайте також: "На Миколаївщині працюватиме моніторингова група МОЗ та НСЗУ. Що перевірятимуть"
Біля міськради у Вознесенську, що на Миколаївщині, зібралися батьки учнів шкіл. Чого вимагають
Засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаці. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Після обговорення члени комісії проголосували за те, щоб із понеділка, 15 листопада, учні перших-четвертих класів повернулись за парти. Втім, через тиждень, 18 листопада, комісія збереться знов. Якщо ситуація із захворюванністю на коронавірус погіршуватиметься, то, за словами Наталії Шафорост, йтиметься про повний локдаун у місті.

Лікарка-епідемологиня Олена Москаленко говорить, послабити зростання кількості захворюваності може тільки вакцинація населення та зменшення контактів між людьми.

"Діти почали звертатись значно частіше. Якщо за попередніх вірусів вони хворіли в легкій формі або безсимптомно, то зараз звернень більше", ‒ розповіла Олена Москаленко.

За словами Вознесенського міського голови Євгена Величка, всі школи готові до роботи, підписані договори на опалення, але повернути за парти всіх учнів не можуть, через зависокі показники захворювання на коронавірусну інфекцію в місті.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок