Жодного хворого на COVID-19: з інфекційного відділення Мангушської лікарні звільнились медпрацівники

Жодного хворого на COVID-19: з інфекційного відділення Мангушської лікарні звільнились медпрацівники

Жодного хворого на COVID-19: з інфекційного відділення Мангушської лікарні звільнились медпрацівники
Інфекційне відділення Мангушської лікарні, фото: Суспільне Донбас

У ковідному відділені Мангушської лікарні немає жодного хворого на COVID-19. На лікування місцевих хворих на коронавірусну інфекцію везуть до Маріуполя, бо з ковідного відділення лікарні у Мангуші звільнились медичні працівники, повідомляє кореспондентка Суспільного.

Інфекційне відділення Мангушської лікарні, на початку жовтня, визначили як відділення для лікування хворих на COVID-19. Але лікувати хворих на коронавірусну інфекцію у лікарні не можуть, через те, що 25 жовтня 11 медичних працівників інфекційного відділення звільнились. Наразі залишилося три молодші медичні сестри.

"У відділенні буде одна людина, яка стежитиме за відділенням. Багато чого цінного, і концентратори й техніка, будемо наглядати", — розповіла молодша медична сестра інфекційного відділення Зоя Джансис.

З інфекційного відділення Мангуської лікарні звільнились медпрацівники
11 медичних працівників інфекційного відділення звільнились. Суспільне Донбас

8 листопада з відділення виписали останніх хворих, каже завідуюча інфекційним відділенням Наталя Дорога.

"Це — троє людей під спостереженням сімейного лікаря, в задовільному стані. Двох хворих перевели до ковідного відділення міської лікарні № 9 міста Маріуполь, для долікування, враховуючи тяжкість стану", — розповіла завідуюча інфекційним відділенням.

Медпрацівники звільнилися через невиплату зарплати, розповідає медсестра Лариса Полякова. Каже, гроші затримують з квітня. Минулого місяця виплатили 1 тисячу зарплатні за червень.

Сама ж Лариса, з інфекційного відділення перевелася до терапевтичного, бо каже умов для лікування хворих на ковід не було.

"Нам обіцяли 300% ковідних, але в це ніхто не вірив, що їх би платили, тому що з такою заборгованістю звідки їм взяти", — згадує Лариса Полякова.

З інфекційного відділення Мангуської лікарні звільнились медпрацівники
За відділенням наглядатимуть молодші медичні сестри. Суспільне Донбас

У Мангушській лікарні 8 відділень, де працює майже 200 медичних працівників. На 11 листопада заборгованість по заробітній платі — близько чотирьох мільйонів гривень. За словами виконуючої обов’язки директорки Мангушської лікарні Ілони Кислицької, борги утворилися через малу кількість пацієнтів у лікарні.

"Скільки людей ми пролікували, звіт відправили до НСЗУ, стільки нам НСЗУ за своїми тарифами й заплатило", — пояснила Ілона Кислицька.

Наразі, за словами Кислицької, шукають медичний персонал, для того, щоб продовжити лікування хворих на ковід.

Що відомо

  • Пацієнтів, хворих на коронавірус, з Мангушської громади везуть до Маріупольських лікарень.
  • У Мангушській громаді проживає близько 20 тисяч людей.
  • 11 листопада на Донеччині та Луганщині COVID-19 підтвердили майже у 1600 людей
На початок