Палац спорту в Одесі хочуть реконструювати. За проєкну документацію готові заплатити 12 млн грн

Палац спорту в Одесі хочуть реконструювати. За проєкну документацію готові заплатити 12 млн грн

Палац спорту в Одесі хочуть реконструювати. За проєкну документацію готові заплатити 12 млн грн
Фото: Думская

Управління обласної ради з майнових відносин 10 листопада розмістило тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації для реконструкції Одеського палацу спорту на проспекті Шевченка, 31. За цю роботу готові заплатити 11,9 млн грн. Про таке стало відомо із системи публічних закупівель Prozorro.

Підрядник має провести топографо-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування, а також скласти інженерний та архітектурний проєкти. Крім того, у будівлі необхідно розробити план прилеглої території з урахуванням інклюзивності та створити паркомісця для автомобілів персоналу. У список входить розробка рішень фасадів будівлі, виконання проектних планувальних рішень, реконструкція мереж комунікацій та демонтаж або посилення несучих конструкцій. Пропозиції по тендеру прийматимуть до 29 листопада, відкритий аукціон відбудеться наступного дня.

За даними тендерної документації, строк експлуатації будівлі має складати 50-80 років.

Всередині комплекс має бути повністю облаштованим для проведення наступних видів змагань та заходів: хокею та следж-хокею (IIHF, УХЛ), фігурного катання (ISU), керлінгу (WCF), баскетболу (FIBA), волейболу (FIVB), гандболу (IHF), міні-футболу (FIFA/AMF), спортивної та художньої гімнастики (FIG), спортивних танців (WDSF), силових видів спорту та єдиноборств.

У Палаці спорту також необхідно передбачити можливість проведення концертних, культурно-масових заходів, а також виставок, форумів, презентацій, конференцій та інших подій комерційної та соціальної спрямованості.

Що відомо

  • У 2017 році на капітальний ремонт одеського Палацу спорту виділили 11 млн грн. Тоді стало відомо, що в 2018 Одеса прийматиме Чемпіонат світу з хокею серед юніорів, які пройдуть в Палаці. У 2018 в будівлі проводився капітальний ремонт санвузлів у підвальному приміщені, облаштовувалися роздягалені та створювалося хокейне поле та приміщення під медпункт.
  • У липні та серпні 2018 року два тендери на капітальний ремонт Палацу спорту на 154 млн грн не відбулися, всіх учасників дискваліфікували.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок