Відкриття кільця у Рівному: який має вигляд та що дороблюватимуть

Відкриття кільця у Рівному: який має вигляд та що дороблюватимуть

Відкриття кільця у Рівному: який має вигляд та що дороблюватимуть
ФОТО: Олексій Бухало / Суспільне Рівне

Рух кільцем на перехресті вулиць Макарова та Дубенська у Рівному відкрили 10 листопада по обіді. Роботи на об'єкті розпочались 6-го серпня й тривали три місяці.

За декілька хвилин до відкриття першими випробувати нове кільце дали дітям на велосипедах.

Першими випробовують нове кільце велосипедисти
Першими випробовують нове кільце велосипедисти. Суспільне Рівне

Після офіційного відкриття о 16 годині рух кільцем дозволили. Першим проїхалось авто міського голови Рівного Олександра Третяка.

Міський голова Рівного Олександр Третяк проїжджає новим кільцем на Макарова
Міський голова Рівного Олександр Третяк проїжджає новим кільцем на Макарова. Суспільне Рівне

На відкриття кільця прийшли жителі навколишніх мікрорайонів. Серед них і Василь Шпатиковський, який до ремонту щодня проїжджав цією дорогою.

"Скільки я тут живу, з 83-го року живу – тут багато аварій було, смертельних. То надіємося, тут буде покращення для пішоходів. З Макарова не можна було проїхати, були такі випадки, що не пускали один одного, не ввічливі", – каже рівнянин.

Вигляд зверху напередодні відкриття
Вигляд зверху напередодні відкриття. Олексій Бухало

За інформацією керівника патрульної поліції області Сергія Мерчука, за останні п'ять років на цьому відрізку трапилися 38 ДТП, в яких травмувалися 28 людей, дві людини загинули.

"Ми й надалі розвиватимемо кільцевий рух в місті. Тому, якщо навіть ми врятуємо одне життя на цьому відрізку цим кільцем – це вже немало значить в нашому місті", – стверджує правоохоронець.

Офіційне відкриття за участі міської влади
Офіційне відкриття за участі міської влади. Суспільне Рівне

За словами начальника управління капітального будівництва міста Володимира Ляшука, після відкриття руху транспорту, на об'єкті ще облаштовуватимуть пішохідні зони та велодоріжки.

"Ми знімаємо цю соціальну напругу і транспортний колапс в місті. Дорожнє полотно практично готове – дещо недороблена розмітка. І десь до десяти й буде завершено облаштування велосипедних і пішохідних доріжок. Ми будемо вивчати цю ситуацію, робити аналіз", – каже чиновник.

Попередньо проєкт коштував понад 28 мільйонів гривень з міського бюджету. Тепер його будуть коригувати із врахуванням додаткових робіт, які не були заплановані, наприклад, вивезення землі. Наступне кільце, за словами міського голови, має з'явитися на розвилці біля села Колоденка.

Що відомо

  • Підготовчі роботи з будівництва кільця розпочали 6 серпня. Тоді ж міський голова Рівного Олександр Третяк заявляв про термін будівництва – три місяці.
  • Суспільне показувало, що зробили на будівництві кільця на перехресті Дубенської і Макарова за місяць будівництва та що збудували за два місяці.
  • Через високу аварійність про будівництво кільця на перетині Дубенської і Макарова у мерії говорили упродовж останніх кількох років. Але не починали роботи через нібито нестачу грошей.
  • Підрядником є фірма "Будальянс груп". Директор з будівництва компанії Микола Яворський у серпні казав, що за сприятливої погоди можуть впоратись за два місяці.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок