УАФ закликала УЄФА розібратися з забороною українського сектору в матчі проти Боснії і Герцеговини

УАФ закликала УЄФА розібратися з забороною українського сектору в матчі проти Боснії і Герцеговини

УАФ закликала УЄФА розібратися з забороною українського сектору в матчі проти Боснії і Герцеговини
AP

В УАФ вважають, що Боснія і Герцеговина порушує правила щодо допуску вболівальників.

Українська асоціація футболу (УАФ) звернулася до УЄФА з проханням розібратися в ситуації з відсутністю гостьового сектора для українців у наступному матчі чоловічої збірної проти Боснії і Герцеговини.

Нещодавно стало відомо, що 16 листопада на стадіоні "Біліно Поле" в Зениці, де має відбутися вирішальний для України матч відбору на чемпіонат світу-2022, не буде виділено традиційного окремого сектора для вболівальників команди гостей.

Таке рішення влади Боснії і Герцеговини пов'язане з тим, що Україна через її ситуацію з коронавірусом наразі входить до "червоного" списку країни-господарки матчу.

Тим не менше, українців на стадіон пускатимуть: вони можуть придбати квитки на звичайні місця для фанатів.

Читайте також: Збірна України не матиме гостьового сектору у матчі проти Боснії і Герцеговини: у чому причина

Як відреагували в УАФ

УАФ назвала ці обмеження "фактичним недопуском українських уболівальників" на матч та заявила, що намагається забезпечити українським прихильникам футболу можливість усе-таки відвідати цю виїзну гру відбору.

"Наразі Футбольний союз БіГ відмовляється надати УАФ 5-відсоткову квоту квитків, якими мають бути забезпечені вболівальники команди гостей. Щоби вирішити цю проблему, за підписом першого віцепрезидента Української асоціації футболу Олега Протасова до УЄФА був відправлений офіційний лист із проханням розібратися в незрозумілій позиції Футбольного союзу Боснії і Герцеговини".

В асоціації закликали УЄФА "втрутитися в ситуацію, що склалася, для того, щоби правила допуску українських уболівальників та офіційної делегації були дотримані".

Читайте також: "Готуємося до гри року". Що сказав Петраков перед збором збірної України з футболу

Що відомо

  • Через карантинні обмеження в першій грі України проти Франції матч проходив без глядачів, а проти Казахстану гру могли відвідати лише місцеві фанати.
  • На вересневі матчі квоту на 5% для гостьових фанатів було скасовано через ситуацією з пандемією коронавірусу.
  • Україна провела лише один виїзний матч у відборі на ЧС-2022 із гостьовим сектором: проти Фінляндії.
На початок