"Обрали його не через ім'я, а за розум". Власник "Дженоа" пояснив вибір Шевченка на посаду тренера

"Обрали його не через ім'я, а за розум". Власник "Дженоа" пояснив вибір Шевченка на посаду тренера

"Обрали його не через ім'я, а за розум". Власник "Дженоа" пояснив вибір Шевченка на посаду тренера
facebook.com/genoaCFCofficial

Що сказав Джон Вондер під час презентації Андрія Шевченка у "Дженоа".

Андрій Шевченко офіційно представлений головним тренером італійського "Дженоа". За кілька днів після підписання контракту з українцем, у Ґенуї відбулася пресконференція керівництва клубу та Шевченка.

У цій пресконференції зокрема брав участь Джош Вондер, засновник компанії 777 Partners (власники клубу "Дженоа"). І хоча більшість питань була спрямована до Шевченка, Вондера також запитували про вибір головного тренера.

Уперше представник 777 Partners відкрито пояснив, як саме проходив вибір тренера та чому вони обрали саме українця. Джош Вондер серед іншого сказав, що справа у наборі якостей, якими володіє Шевченко: "Ми обрали його не через ім'я, а за розум".

"Це рішення не було прийняте нашвідкоруч, як і усі бізнес-рішення, що ми приймаємо у 777 Partners. Ми шукали по усьому світу потрібну нам особу, яка зможе пройти з клубом шлях від цього моменту до кінця сезону. А також зможе бути центральним елементом проєкту, який ми хочемо збудувати у "Дженоа". У Шевченка однозначно велике ім'я в Італії, але важливо знати: ми обрали його не через ім'я, а за розум", - сказав Вондер.

Власник "Дженоа" також відзначив кілька сильних рис, якими Шевченко вразив майбутнє керівництво.

"Під час усіх комунікацій ми були вражені його думками про футбол, його ідеями, аналізом та вмінням мотивувати гравців. І мабуть найважливіше - під час пошуку ми копали глибоко і спілкувалися з багатьма людьми, але ніхто не сказав поганого слова про Андрія. У емоційному світі футболу - це велика рідкість. Тож Шевченко відповідав усім необхідним якостям, ми раді, що він тепер вестиме цей проєкт", - резюмував Вондер.

Джоша Вондера також запитували про наступні кроки "Дженоа", і власник неодноразово повторив - найважливішим завданням був пошук тренера. А тепер на клуб очікує велика кількість змін, які будуть проведені уже з Шевченком.

"Думаю, ми були чіткими у своїх словах - це повне переосмислення футбольного клубу. Найважливішим елементом цього переосмислення був вибір містера Шевченка. Упродовж наступних тижнів та місяців буде багато речей, що змінюватимуться. Зміни не завжди проходять легко, але це те, що має трапитися обов'язково. Зараз важливо сфокусуватися на прибутті Шевченка", - відповів Вондер.

Що відомо

Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022