У Шевченківському районі Запоріжжя відкрили пункт масової вакцинації в торговому центрі

У Шевченківському районі Запоріжжя відкрили пункт масової вакцинації в торговому центрі

У Шевченківському районі Запоріжжя відкрили пункт масової вакцинації в торговому центрі
Фото: Суспільне Запоріжжя

Новий центр масової вакцинації сьогодні, 10 листопада, відкрився у найбільшому районі Запоріжжя – Шевченківському. Розташований на вулиці Моторобудівників, 20, у торговому центрі «Піраміда» на другому поверсі.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Запоріжжя Дар’я Пасічник.

З 8 до 10:45 у новому центрі масової вакцинації щепилися 70 людей, розповіла сімейна лікарка Олена Головчанська. Разом із нею у торговому центрі «Піраміда» працюють 2 медсестри та чотири реєстратори. Всі - з Центру первинної медико-санітарної допомоги № 2. Щеплюють 3 вакцинами: Phizer, CoronaVac та AstraZeneca. Їх завезли у кількості 198, 160 та 50 доз відповідно.

Запоріжанка Ірина Шульга сьогодні зробила перше щеплення від COVID-19. Каже: вирішила вакцинуватися, адже планує поїхати за кордон:

"Менше буде проблем під час перетину кордонів. Ковідом я хворіла. Рівень антитіл, сьогодні, більше ніж 10. В принципі, це гарний показник, але, чисто, для подорожі".

ще один центр
Фото: Суспільне Запоріжжя
Читайте також: У Запоріжжі планують збільшити кількість пунктів вакцинації. Ще два відкриють у храмах та один у ТЦ

Щепитися у центрі масової вакцинації Шевченківського району можна як за попереднім записом у системі Helsi, так і зайнявши чергу – каже директорка центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Людмила Стецюк:

"Бачили: запис є, сидить реєстратор, що по запису на Helsi. Якщо ви записалися на Helsi на 11 годину, ви приходите, сідаєте до цього реєстратора й об 11 годині вас будуть щеплювати".

Також, якщо людина зробила повний курс щеплень, у цьому центрі можна буде протягом 15 хвилин отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Для цього потрібен закордонний паспорт – сказала позаштатна радниця міського голови з питань медицини Ганна Головко.

У Шевченківському районі працюють два пункти вакцинації на базі медичних закладів - у КНП "ЦПМСД № 2" (вул. Авраменка, 4) та у КНП "ЦПМСД № 8" (вул. Харчова, 2). Новий пункт масової вакцинації працюватиме також щодня з 8 до 20 години.

Що відомо

  • Минулого тижня у Запорізькій області вакцинувалися понад 80 тисяч людей. Наразі це сьомий показник в Україні. Абсолютний рекорд — понад 16 000 щеплень на добу зафіксували за добу 2 листопада. Вакцинувалися від COVID-19 за минулу добу, 9 листопада, 11 630 мешканців області.
  • Минулої доби, 9 листопада, в Запорізькій області виявили 1125 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Найбільшу за час пандемії кількість хворих на COVID-19 за добу у Запорізькій області зареєстровано за добу 4 листопада – 1597 нових випадків.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок