На Харківщині фіксують "сповільнення госпіталізацій" з COVID — Шмигаль

На Харківщині фіксують "сповільнення госпіталізацій" з COVID — Шмигаль

На Харківщині фіксують "сповільнення госпіталізацій" з COVID — Шмигаль
Суспільне Харків

Харківська область — серед областей України, де останнім часом зменшилася кількість госпіталізованих з COVID-19.

Про це на засіданні уряду 10 листопада сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Лікарі починають фіксувати перші прояви стабілізації ситуації. Це вже видно по кількості нових випадків, госпіталізацій, особливо в тих регіонах, які першими потрапили до "червоної" зони. Зокрема, останні три дні бачимо сповільнення госпіталізацій у Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Херсонській, Харківській та Чернівецькій областях. Зараз в реанімаційних та інтенсивних відділеннях майже 98-99% — невакциновані громадяни", — сказав Шмигаль.

Про зменшення кількості нових випадків у Харкові 10 листопада повідомляла віцемерка Світлана Горбунова-Рубан: "Протягом 10 днів ми перебували у так званому коридорі, коли щодня фіксували близько тисячі нових випадків захворювання. Другий день поспіль це число коливається в районі 600".

Водночас Харківщина залишається серед лідерів за кількістю нових хворих на коронавірус: за добу підтвердили 1719 випадків, 866 людей одужали. До статистики внесли дані про 24 смерті внаслідок COVID-19.

Що відомо

  • За добу 9 листопада в Україні зафіксували понад 23 тисячі нових випадків коронавірусної хвороби. Найбільшу кількість — в Дніпропетровській області (1792), Києві (1740), Харківській (1719), Полтавській (1591), Одеській (1572) областях. 816 людей померли.
На початок