В Івано-Франківській обласній дитлікарні розгорнуть 80 ліжкомісць для хворих на COVID-19 дітей

В Івано-Франківській обласній дитлікарні розгорнуть 80 ліжкомісць для хворих на COVID-19 дітей

В Івано-Франківській обласній дитлікарні розгорнуть 80 ліжкомісць для хворих на COVID-19 дітей
Суспільне Карпати

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні розгорнуть 80 ліжкомісць для дітей з діагнозом COVID-19. Про це під час виїзної наради повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Ігор Дмитренко.

Генеральний директор медичного закладу Тарас Мельник розповів кореспондентці Суспільного, що лікарня уже почала приймати хворих дітей попри те, що ще не має "ковідного" пакета.

"Ми працюватимемо незалежно від того, чи маємо цей пакет, чи ні. Ми вже забрали дуже тяжких дітей, не маючи пакета", — каже Тарас Мельник.

За його словами, зараз у лікарні можуть відкрити 90 ліжок у пульмонологічному та педіатричному відділеннях. Там, каже Тарас Мельник, наперед облаштували 60 кисневих точок.

"Медикаменти ми маємо, апаратуру ми маємо, персонал підготовлений маємо. Тобто усіх тяжких дітей ми забираємо з усієї області. Якщо буде мама і дитина, то їх не розлучатимемо", — говорить генеральний директор.

"Ковідний" пакет дитяча лікарня має отримати сьогодні-завтра, повідомив Тарас Мельник. У медзакладі зараз перебуває 50 дітей із тяжкою пневмонією. У них не підтвердився COVID-19. Їх та пацієнтів із діагнозом "коронавірусна інфекція" лікуватимуть у різних відділеннях лікарні.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок