У Львові школярі молодших класів повернуться до офлайн-навчання

У Львові школярі молодших класів повернуться до офлайн-навчання

У Львові школярі молодших класів повернуться до офлайн-навчання
Суспільне Львів

З понеділка, 15 листопада, учні початкових класів навчатимуться очно. Таке рішення сьогодні, 10 листопада, ухвалила міська комісія з ТЕБ і НС. Про це на Telegram-каналі повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Учні середньої та старшої школи навчатимуться дистанційно.

"Завершили засідання комісії з надзвичайних ситуацій. З понеділка, 15 листопада, для учнів 1-4 класів поновлюється очна форма навчання. Поки це рішення стосується лише молодшої школи. Решта карантинних обмежень продовжуються ще на 2 тижні до 29 листопада. Наступну комісію проведемо в п'ятницю. Обговоримо подальші рішення.", — каже Андрій Садовий.

З понеділка у школах зможуть працювати лише ті колективи, де 100% вчителів є вакцинованими. До роботи допустять і тих, хто має негативний ПЛР-тест.

"На сьогодні рівень вакцинації серед закладів освіти є достатньо високим, це 98%. Відповідно до постанови уряду, з понеділка було відсторонено близько 320 педагогів, і це теж впливає на мотивацію працівників вакцинуватися. В закладах освіти з понеділка будуть працювати виключно ті педагоги, які будуть мати 100% вакцинації чи ПЛР-тест", — каже в.о. директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Євген Бойко.

За словами мера Львова, завдяки карантинним обмеженням динаміку захворюваності на коронавірус вдалося стабілізувати. Проте говорити про спад епідемії на Львівщині наразі зарано.

Що відомо

  • На ранок 10 листопада на Львівщині зареєстрували 1021 новий випадок інфікування коронавірусом. За добу 913 людей одужали, 60 – померли.
  • З 30 жовтня на території Львівської області діють карантинні обмеження "червоної" зони. Таке рішення ухвалили 27 жовтня під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
  • У Львові дозволили відвідування музеїв та галерей з 4 листопада. Таке рішення ухвалили на позаплановому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
  • З 15 листопада до адмінбудівель у Львові будуть пропускати лише із сертифікатом вакцинації або негативним ПЛР-тестом.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок