Ілон Маск втратив 50 мільярдів доларів за два дні

Ілон Маск втратив 50 мільярдів доларів за два дні

Ілон Маск втратив 50 мільярдів доларів за два дні
AP

Засновник компанії Tesla Ілон Маск, визнаний на початку листопада найбагатшою людиною планети зі статками у понад 300 мільярдів доларів, за два дні втратив 50 мільярдів доларів. Таке повідомив Bloomberg.

Сталося це внаслідок падіння акцій Tesla після опитування, яке мільярдер влаштував у Twitter. Тоді Маск запитав у своїх підписників, чи варто йому продати 10% акцій компанії. Він також пообіцяв, що за будь-яких результатів голосування підтримає рішення більшості опитаних. Майже 59 відсотків учасників опитування висловилися за продаж акцій.

Також на падіння акцій Tesla вплинули повідомлення, що брат мільярдера Кімбал Маск продав свої цінні папери цієї компанії на понад 100 мільйонів доларів. Крім того, з'явилися чутки, що сам Ілон Маск, вірогідно, хоче продати свою частку, щоби погасити особисті борги.

Втрата 50 мільярдів доларів Ілоном Маском стала найбільшим дводенним падінням статків в історії індексу Bloomberg Billionaires Index. Зараз, згідно з цим індексом, статки Маска становлять 288 мільярдів доларів. Рейтинг Forbes Real Time оцінює нинішні статки засновника Tesla у 271 мільярд доларів.

Що відомо

  • Ілону Маску доведеться продати 10% акцій Tesla. Так вирішили учасники опитування у Twitter
  • На початку листопада на тлі зростання акцій Tesla статки Ілона Маска перевищили 300 мільярдів доларів. Він став найбагатшою людиною планети. Оскільки мільярдер не отримує зарплату у Tesla, продаж акцій компанії — єдиний для нього спосіб сплачувати податки, наголошував Маск.
  • За підрахунками Reuters, Маск має понад 170 мільйонів акцій Tesla. Тож 10-відсотковий пакет акцій — це близько 21 мільярда доларів.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок