На Франківщині покарали 450 людей за вчинення домашнього насильства — поліція

На Франківщині покарали 450 людей за вчинення домашнього насильства — поліція

На Франківщині покарали 450 людей за вчинення домашнього насильства — поліція
Поліція Івано-Франківської області

На Івано-Франківщині з початку 2021 року поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності 450 людей за вчинення домашнього насильства. Про це інформують на сторінці обласної поліції у Facebook.

Як йдеться у повідомленні, з січня 2021 року працівники мобільної групи реагування виїжджали на 1 538 викликів, які пов'язані із домашнім насильством. Після перевірок поліцейські зафіксували 625 випадків насилля.

На 450 людей поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 173-2Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування. КУпАП. Також працівники мобільної групи винесли 485 термінових заборонних приписів. Під час викликів поліцейські задокументували чотири факти систематичного домашнього насильства та два факти порушення вимог обмежувального припису.

"Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або вам відома інформація про людину, щодо якої вчиняється насильство, не зволікайте, а інформуйте поліцію за номером 102", — зазначають у поліції.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок