Мінцифри відкриває офлайн-пункти підтримки "Дії" по всій країні

Мінцифри відкриває офлайн-пункти підтримки "Дії" по всій країні

Мінцифри відкриває офлайн-пункти підтримки "Дії" по всій країні
УНІАН

До кінця тижня у 20 областях України відкриються понад 100 пунктів підтримки Дії, де українці зможуть отримати допомогу із генеруванням COVID-сертифіката. Служба підтримки працюватиме в наймасовіших пунктах вакцинації.

Про це повідомили у пресофісі Міністерства цифрової трансформації України.

В офлайн-пунктах підтримки дії можна буде дізнатися інформацію про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання, подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку "Дія" та отримати допомогу, якщо із генеруванням сертифіката виникла помилка.

“Ми запустили п’ять пунктів у Києві в пунктах вакцинації минулого тижня. Серед яких залізничний вокзал і аеропорт. Ми побачили, що дуже багато людей підходять та питають, як скористуватися не тільки сертифікатами, а ще й тією чи іншою послугою. Ми розуміємо зараз, що потрібно допомагати людям по всій країні”, — заявив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За словами міністра, до пунктів допомоги щодня звертаються близько 500 людей. Федоров додає, що більшість помилок із генеруванням сертифіката виникає через те, що лікарі через навантаження некоректно вносять дані, і центри підтримки покликані вирішити цю проблему. З відкриттям офлайн-пунктів у регіонах допомагає місцева влада та волонтери.

Що відомо

  • 31 жовтня Міністерство цифрової трансформації скасувало вимогу, за якою електронний сертифікат про вакцинацію у додатку "Дія" можна було отримати тільки з використанням функцій Дія.Підпис.
  • 1 листопада У "Дії" розпочали бета-тестування COVID-сертифікатів на підставі ПЛР-тестів.
  • В Україні COVID-сертифікати згенерували вже понад 4 мільйони людей. У серпні Європейський Союз офіційно визнав, що українські COVID-сертифікати у додатку "Дія" відповідають європейським.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок