Сергій Стаховський зазнав першої за вісім місяців ранньої поразки на челенджері

Сергій Стаховський зазнав першої за вісім місяців ранньої поразки на челенджері FOX Sports

Українець не програвав у першому раунді на такому рівні з березня.

Друга ракетка України Сергій Стаховський розпочав виступи на челенджері у столиці Словаччини Братиславі. У першому колі він зустрівся з чехом Їржі Легечкою, 164-ю ракеткою світу. Сам Стаховський наразі посідає 229-те місце в рейтингу ATP.

Тенісисти вперше грали один проти одного. Матч завершився на користь Легечки з рахунком 6:4, 7:5.

У першому сеті тенісисти йшли на рівних впродовж восьми геймів, а в Стаховського було п'ять можливостей зробити брейк. Натомість цей шанс реалізував його суперник за рахунку 4:4, одразу скориставшись брейкпойнтом. Чех під нуль виграв останній гейм і оформив перемогу в пергій партій.

На старті другого сету гравці обмінялися брейками й знову йшли впритул упродовж усієї партії. Проте українець знову не втримався до кінця сету й програв подачу в одинадцятому геймі. Легечка подав на матч із першої спроби.

За матч Стаховський виконав одну подачу навиліт та припустився двох подвійних помилок, показавши 79% точності на першій подачі.

Це перший виліт Стаховського на початку турніру за останні три старти. До цього він поступився в першому раунді кваліфікації US Open наприкінці серпня.

Проте на рівні челенджерів це його перша рання поразка з березня 2021 року. Тоді він програв Андреасу Сеппі в першому колі турніру в італійській Б'єллі.

• ATP (челенджер). Братислава. Перший раунд

Сергій Стаховський (Україна) Їржі Легечка (Чехія) – 0:2 (4:6, 5:7)

• Це другий турнір українця після майже двомісячної перерви. До цього він узяв участь у челенджері в Бергамо, де дійшов лише до друого кола.
  • Окрім Стаховського, в Братиславі також виступав інший українець – Ілля Марченко. Проте перша ракетка України також поступився у стартовому раунді.
  • Крім того, до основної сітки потрапив і Данило Каленіченко, який подолав кваліфікацію. 9 листопада (не раніше 16:10) він зіграє проти володаря вайлдкард, словака Лукаша Паловича.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів