Дніпрянин заснував курси з ІТ для дітей з передмістя

Дніпрянин заснував курси з ІТ для дітей з передмістя

Дніпрянин Денис Гріченко заснував курси з ІТ-спеціальностей для дітей із передмістя. Він навчає робототехніці, 3Д-дизайну, програмуванню та іншим напрямкам тих, хто не може приїздити на заняття до Дніпра.

Денис Грінченко родом із маленького містечка на Донеччині. Розповідає: дитинство провів у Торецьку, де для дітей можливостей займатися було небагато, тому розуміє, як важливо давати допомагати розвиватися не лише жителям мегаполісів. Зараз Денис має власну мережу дитячих ІТ-шкіл у Дніпрі.

«Не кожен може дістатися до Дніпра, аби займатися в нас. Онлайн для молодшого віку теж не дуже підходить», – каже він.

Майже щодня після уроків у Дніпрі Денис збирає техніку та їде у передмістя. Його учні та учениці - з Таромського, Підгородного, Новомосковська та Слобожанського.

Восьмирічна Ліза займається 3Д-графікою, робототехнікою та програмуванням. Мама дівчинки каже: тепер донька мріє працювати в ІТ.

«Дуже зручно, що не треба їхати далеко, ми живемо поруч, це в доступності нашої школи», – каже мати.

Денис розказує: його вихованці регулярно беруть участь у конкурсах, хакатонах та змаганнях з робототехніки, де посідають призові місця. Розширювати географію своїх занять планує й надалі, тож незабаром ІТ зможуть навчатися діти й з інших населених пунктів області.

Авторка - Олександра Фіненко

Читайте також

  • Для всіх охочих: у Черкасах безоплатно проводять курси з робототехніки

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок