"В квартирах Світловодська з таким тарифом тепла не буде". Керівник теплопостачального підприємства

"В квартирах Світловодська з таким тарифом тепла не буде". Керівник теплопостачального підприємства

"В квартирах Світловодська з таким тарифом тепла не буде". Керівник теплопостачального підприємства
Суспільне: Кропивницький

У Світловодську Кіровоградської області підприємство "Світловодськпобут" не задовольняє прийнятий міськвиконкомом тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання. Через це у квартирах міста тепла не буде, розповів Суспільному директор "Світловодськпобуту " Сергій Московський.

Відповідний лист Сергій Московський направив міському голові Андрієві Маліцькому. "Нам затвердили, щоб котли, які мають споживати 800 кубів (газу – ред.) на годину, споживали 500. Але це неможливо зробити", – розповів Сергій Московський. Назвати тариф, який задовольняє підприємство, він не зміг, сказав, розрахунки направили до міськради.

Читайте також: Опалення запустили, тарифу немає. Жителі Світловодська можуть не отримати субсидію

За словами директора підприємства, виконком затвердив тарифи на тепло, дійсні на 14 вересня. Відповідно до рішення, для населення ціна складає 2985, 20 за гігакалорію, для підприємств – 5284, 49 гривень.

"В квартирах Світловодська тепла не буде", – керівник теплопостачального підприємства

Підприємство "Світловодськпобут" – приватної форми власності. "Ми не просимо фінансової підтримки від міськради, ми просимо, щоб нам затвердили програму та економічно-обґрунтовані тарифи, які б нас влаштовували. При бюджеті у 380 мільйонів гривень ми сплачуємо до міського бюджету 20 мільйонів податків".

Читайте також: 5 листопада у місті Світловодську 200 багатоквартирних будинків з 220 були без опалення

За словами Сергія Московського, в Олександрії та Кропивницькому міська рада надає фінансову підтримку і відшкодовує різницю по тарифах, які затвердили для населення, у Світловодську такого немає.

Голова міськради Світловодська Андрій Маліцький на телефонні дзвінки журналістів Суспільного не відповідає.

На початок