У КМДА розповіли, скількох працівників відсторонили через відсутність щеплення

У КМДА розповіли, скількох працівників відсторонили через відсутність щеплення

У КМДА розповіли, скількох працівників відсторонили через відсутність щеплення
Вікіпедія

Київська міська державна адміністрація відсторонила сімох співробітників через відсутність щеплення від коронавірусу.

"У Київській міській державній адміністрації відсторонили від роботи 7 працівників, які невакциновані проти COVID-19. Троє з відсторонених осіб – працівники апарату КМДА, і ще четверо – це працівники департаментів", — повідомили у пресцентрі відомства.

Окрім того, за словами керівника апарату КМДА Дмитра Загуменного, 12 співробітників мають довідки про тимчасове відтермінування вакцинації, адже нещодавно перенесли захворювання на COVID-19, а 1 особа – медичні протипоказання до щеплень, тому невакцинована.

"Загалом середній показник вакцинації серед усіх структурних підрозділів Київської міської держадміністрації (це апарат КМДА, департаменти та управління) за оперативними даними на 8 листопада становить майже 92%. Рівень вакцинації в районних в місті Києві державних адміністраціях коливається в межах 90-96%", — розповів Загуменний.

Що відомо

  • З 8 листопада, за наказом Міністерства охорони здоров'я, державних службовців та викладачів відсторонятимуть від роботи у разі відсутності щеплення проти коронавірусу.
  • Обов'язковій вакцинації підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів; закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок