У Києві відбудеться концерт музики з гри Heroes of Might and Magic III

У Києві відбудеться концерт музики з гри Heroes of Might and Magic III

У Києві відбудеться концерт музики з гри Heroes of Might and Magic III

Улітку 2022 року в Київ з оркестром приїде американський композитор Пол Ромеро, який написав музику до гри Heroes of Might and Magic III ("Герої меча та магії"). Під час концерту музиканти зіграють саундтреки до комп'ютерних ігор.

Музичні композиції пролунають у дещо незвичному форматі, адже до складу оркестру увійдуть українські народні інструменти,

"Вони ніколи не чули цієї музики, виконаної на класичних інструментах. Тож знайомі мелодії звучатимуть для них дуже незвично", - цитують композитора організатори концерту.

Пол Ромеро написав більш ніж 70 пісень з гри — від мелодій замків до звуків локацій. А потрапив він у проєкт Heroes of Might and Magic III випадково. Композитор ніколи не захоплювався відеоіграми. Але якось під час вечірки Пол познайомився з Робом Кінгом. Той шукав композитора, який створить музику, що звучала так, ніби була написана 300 років тому. Час на написання — один тиждень, оплата — 400 доларів. Ромеро погодився. Хотів трохи заробити. Так на світ з’явився саундтрек до першої Heroes Of Might And Magic і почалася історія завдовжки 25 років.

Що відомо

  • Концерт відбудеться 17 червня у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (колишній Жовтневий палац та жіноча гімназія)
  • Heroes of Might and Magic III - класична покрокова стратегія, де гравці керують арміями вигаданих істот. У 2020 році грі виповнилося 25 років.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант