Українці з двома світовими рекордами виграли на чемпіонаті світу з 48-годинного бігу

Українці з двома світовими рекордами виграли на чемпіонаті світу з 48-годинного бігу

Українці з двома світовими рекордами виграли на чемпіонаті світу з 48-годинного бігу
Facebook.com/los.dinamos

І в чоловічому, і в жіночому заліку найкращими ставали саме українці.

Два українські бігуни Андрій Ткачук та Валентина Ковальська виграли золоті нагороди на чемпіонаті світу у 48-годинному бігу на тредмилі.

Чемпіонат світу у 48-годинному бігу на тредмилі проходив утретє. Учасникам потрібно було долати дистанцію на бігових доріжках упродовж 48 годин.

Переможцями заліку ставали спортсмени, які на біговій доріжці подолали найбільшу дистанцію. Ними й стали українці.

У чоловічому заліку перемогу здобув Андрій Ткачук. За підсумками забігу він подолав дистанцію в 410 кілометрів, яка стала новим світовим рекордом.

Ткачук не вперше б'є рекорди в бігу. У 48-годинному бігу по місцевості в липні 2021 року, він перевершив рекорд України та став другою людиною в історії за подоланою дистанцією - тоді Ткачук подолав 435 кілометрів.

Читайте також: Українець пробіг понад 400 км і увійшов в історію. Яким чином і скільки часу йому знадобилося

У жіночому ж заліку перемогу здобула Валентина Ковальська. У цьому ж забігу вона подолала 339 кілометрів, що стало новим світовим рекордом серед жінок.

Разом із Ковальською, місце на подіумі у цьому забігу серед жінок зайняла ще одна українка - Вікторія Ніколаєнко-Брянцева. Вона посіла друге місце, пробігши за 48 годин дистанцію у 310 кілометрів.

Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022