Дніпро: у лікарні імені Мечникова на 80% заповнені ліжка для пацієнтів з коронавірусом

Дніпро: у лікарні імені Мечникова на 80% заповнені ліжка для пацієнтів з коронавірусом

Дніпро: у лікарні імені Мечникова на 80% заповнені ліжка для пацієнтів з коронавірусом
34.ua

В обласній лікарні імені Мечникова ліжка для пацієнтів з коронавірусом заповнені на 80%, серед інфікованих – 22 вагітні. Про це на брифінгу повідомив генеральний директор закладу Сергій Риженко.

За його словами, кожна десята дитина, яка народжується у відділенні, має коронавірусну інфекцію.

«22 матусі, які скоро будуть народжувати діток. 6 прооперованих мали кесарів розтин, вони мають дітей, які, на жаль, також інфікуються коронавірусом. Кожна 10-а дитина, яка народжується в ковід-центрі, на жаль, інфікована», – сказав він.

Зараз на лікуванні в закладі – 190 людей з коронавірусною інфекцією. Понад 30 з них – важкі, лежать у реанімації й підключені до магістрального кисню.

Сергій Риженко каже: штам коронавірусу «Дельта» своїми симптомами маскується під звичайні гострі респіраторні інфекції. Однак він може вразити від 60% до 100% лгенів. За наявності симптомів варто зразу ж звертатися до сімейного лікаря.

«“Якщо ви почуваєте себе недобре більше двох днів, то обов’язково – тест, обов’язково – лікаря. І обов’язково робити все можливе, щоб не запустити хворобу», – додав він.

Нині в лікарні усього 235 ліжок для хворих на коронавірус, які оснащені магістральним киснем та кисневими концентраторами. Останніх за минулий тиждень стало ще на сотню більше.

Що відомо

  • За минулу добу, 7 листопада, на Дніпропетровщині підтвердили 1032 нових випадків коронавірусу. За кількістю нових випадків за добу Дніпропетровщина посідає третє місце серед областей України після Одещини та Харківщини. В області за добу померли через ускладнення коронавірусу 55 людей. Ще 961 мешканець області одужав.
  • Загалом на Дніпропетровщині – 202 203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19. Подолали хворобу 157 828 мешканців області. Померли 6 337 людей.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок