За минулий тиждень у Запорізькій області зробили понад 80 тисяч щеплень

За минулий тиждень у Запорізькій області зробили понад 80 тисяч щеплень

За минулий тиждень у Запорізькій області зробили понад 80 тисяч щеплень
ілюстративне фото unsplash

Минулого тижня у Запорізькій області вакцинувалися понад 80 тисяч людей. Наразі це сьомий показник в Україні. Абсолютний рекорд — понад 16 000 щеплень на добу зафіксували за добу 2 листопада.

Про це під час брифінгу 8 листопада розповів голова Запорізької ОДА Олександр Старух, —повідомляє кореспондентка Суспільного Запоріжжя Ольга Ларіонова.

Станом на 8 листопада в області вакциновані 445 645 (33,6%) дорослих мешканців області, з них 287 156 (21,3%) — щеплено другою дозою вакцини:

"Вже половина отримала, бодай, одну дозу. Це не може не тішити, що люди відповідально ставляться до власного здоров’я. Але, якщо взяти дві дози, то це 290 тисяч, тобто, 21% людей отримали дві дози. Це кожен п’ятий. За останні три тижні у нас понад 220 тисяч людей отримали першу дозу, на цьому тижні буде друга доза, і, сподіваємось, що до кінця листопада у нас буде повністю вакцинованих понад пів мільйона", — сказав Олександр Старух.

Очільник області нагадав також, що відсьогодні невакцинованих держслужбовців та освітян відсторонюють від праці без збереження зарплатні – набула чинності Постанова Кабінету міністрів України від 20-го жовтня:

"Ми ще раз нагадуємо: ніхто нікого не звільнює в жодному разі, але людина має відповідати тим вимогам по певних категоріях зайнятості, які передбачають роботу у публічному просторі та контакт із людьми іншими. Там можливе відсторонення людей від виконання обов’язків до моменту усунення тих проблемних питань, які існують", – зазначив очільник ОДА.

Що відомо

  • Минулої доби, 7 листопада, в Запорізькій області виявили 713 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Найбільшу за час пандемії кількість хворих на COVID-19 за добу у Запорізькій області зареєстровано за добу 4 листопада – 1597 нових випадків.
  • За добу 7 листопада у Запорізькій області зробили 4 136 щеплень від COVID-19. Отримали два щеплення та закінчили вакцинацію – 287 156 мешканців області, що складає 17,4 % від загальної кількості населення області

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок