Запорізький ветеран отримав можливість розпочати власний бізнес та розповів, що для цього потрібно

Запорізький ветеран отримав можливість розпочати власний бізнес та розповів, що для цього потрібно

Запорізький ветеран отримав можливість розпочати власний бізнес та розповів, що для цього потрібно
Фото: Суспільне Запоріжжя

Учасник російсько-української війни Денис Ясинський, за сприяння Міністерства у справах ветеранів в Запорізькій області написав проєкт на відкриття власної справи та отримав кошти для закупівлі обладнання для аерозйомки.

Про свій досвід, що потрібно для відкриття власної справи, він розповів кореспондентам Суспільного Запоріжжя для програми "Сьогодні. Головне".

Кошти для придбання дрона Денис отримав від міжнародної організації з міграції. Згадує, основи професії опанував під час служби в аеророзвідці ЗСУ. Нині підіймає дрон на висоту не менш як 50 метрів заввишки, аби не чіпляти верхівки дерев. Каже, за допомогою спеціальних програм потім відбувається 3D-модулювання відзнятих об'єктів.

дрони
Денис Ясинський. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Армійські навички – це дуже допомогло, що мене навчили на різних видах дронів. Тому що є і квадрокоптери, і літакового типу дрони. На більшості літав, і знаю як літати. І плюс робота у стресових ситуаціях, як швидко приймати рішення, щоб не втратити машину. Техніку, щоб не розбити, це дуже допомагає", — каже він.

За словами Дениса Ясинського, аби отримати кошти потрібно було представити бізнес-план. У навчанні допомогло запорізьке відділення Міністерства у справах ветеранів. також пройшов курс у Запорізькому Національному Університеті за програмою "бізнес-інкубатору". Тепер буде використовувати обладнання для комерційного знімання.

дрони
Фото: Суспільне Запоріжжя

"Перш за все, це фото- і відеозйомка з дронів – це на весілля, об'єктів будівництва, якихось заходів. І так само можливо надалі, передавати знання, як керувати цими дронами, бо є певні правила й обмеження, як керувати дронами. Поки що немає чіткого законодавства, але я думаю, що до цього прийде", — розповів ветеран.

Читайте також: На острові Хортиця встановили меморіальну дошку бійцям, які загинули на сході України

Денис Ясинський радить іншим ветеранам, які хочуть відкрити власну справу — наслідувати його приклад.

дрони
Фото: Суспільне Запоріжжя

"Якщо дійсно людина хоче зайнятися тим, що подобається, і працювати на себе, то звісно потрібно іти та робити. Бо деякі думають, що я прийшов, мені винні, я на диванчику посиджу, поки мені все оформлять, і хтось мені буде давати гроші. А воно само нічого не працює, за вас ніхто нічого не робить, але якщо ви хочете і бажаєте – ви й гори посунете", каже Денис.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок