Вінничанка Анна Панова стала кращою спортсменкою області у жовтні

Вінничанка Анна Панова стала кращою спортсменкою області у жовтні

Вінничанка Анна Панова стала кращою спортсменкою області у жовтні
Важкоатлетка Анна Панова. Фото: Відділення НОК України у Вінницькій області

На Вінниччині обрали кращу спортсменку жовтня. Нею стала важкоатлетка Анна Панова. Про це повідомляють на сайті Відділення НОК України у Вінницькій області.

Анна Панова взяла участь у Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді (до 23 років), що проходив у місті Рованіємі (Фінляндія). У категорії 64 кг дівчина стала срібною призеркою в ривку та четвертою в поштовху. У сумі вона посіла 4 місце.

"Дуже турбували травми, але вийшло зібратися та показати максимальний результат у ривку. Наразі вже розпочалась підготовка до дорослого Чемпіонату Європи", – прокоментувала свій виступ спортсменка.

Від відділення НОК України у Вінницькій області Анна Панова отримає грошову премію та право змагатися за звання кращого спортсмена 2021 року області.

Що відомо

Анна Панова – майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка та рекордсменка України, чемпіонка Європи серед юніорів у 2016 році, бронзова призерка Чемпіонату світу серед юніорів та срібна призерка Чемпіонату Європи у 2017 році, срібна призерка Чемпіонату Європи серед молоді у ривку 2021 року. Тренерами спортсменки є Дмитро Бабич та Анатолій Орлов.

Читайте також

  • У Вінниці обрали переможців конкурсу "Моя сім'я найкраща"
  • Вінничанин, який торік потрапив під потяг і втратив обидві ноги, хоче стати паралімпійцем
На початок