На Франківщині з початку уведення "червоної" зони виявили 251 порушення карантинних обмежень

На Франківщині з початку уведення "червоної" зони виявили 251 порушення карантинних обмежень

На Франківщині з початку уведення "червоної" зони виявили 251 порушення карантинних обмежень
Суспільне Карпати

На Івано-Франківщині з 30 жовтня до 7 листопада інспектори Держпродспоживслужби в області зафіксували 251 порушення карантинних обмежень, повідомляють на сторінці установи у Facebook. Всього інспектори провели 2 697 перевірок.

Проводили моніторинг 32 робочі групи, у які входили працівники Держпродспоживслужби, поліції та представники 20 територіальних громад. За результатами перевірки інспектори склали на порушників 184 протоколи та 123 пропозиції.

Учасники моніторингових груп перевірили 599 закладів громадського харчування. У них виявили 29 порушень (5%). На порушників склали 19 протоколів і 14 пропозицій.

З перевірених 1 103 продовольчих магазинів інспектори зареєстрували 152 порушення (14%), винесли 124 протоколи та 67 пропозицій.

У 665 магазинах промтоварів під час моніторингу виявили 37 порушень (5,5%), виписали 16 протоколів і 25 пропозицій.

На агропродовольчих ринках відбулися 57 перевірок. Працівники Держпродспоживслужби зафіксували 19 порушень (33%), склали 16 протоколів та 11 пропозицій.

У 27 ліцеях та гімназіях області, які перевіряли, учасники моніторингових груп порушень не зареєстрували. Не зафіксували порушень й у 14 перевірених дитячих садках.

Також інспектори Держпродспоживслужби з представниками територіальних громад промоніторили 70 перукарень і салонів краси. Там інспектори зафіксували п'ять порушень (7%) та склали стільки ж протоколів. При перевірках спортзалів, фітнес-клубів, аптек і готелів моніторингові групи виявили дев'ять порушень (6%), винесли чотири протоколи та шість пропозицій.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок