У Києві відмовилися від послуг маршрутних перевізників на 11 маршрутах

У Києві відмовилися від послуг маршрутних перевізників на 11 маршрутах

У Києві відмовилися від послуг маршрутних перевізників на 11 маршрутах
Фото з Facebook Костянтина Усова

Київ розриває договори ще з чотирма маршрутними перевізниками по 11 маршрутах. Про це у Facebook повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов.

“Київ розриває стос договорів ще з чотирма перевізниками та прибирає з вулиць Києва наступні 76 іржавих корит”, – написав Усов.

За його словами, під час аудиторської перевірки конкурсних документів на перевезення пасажирів виявлені фальсифікації, які призвели до надання необґрунтованої переваги перевізникам на наступних маршрутах:

  • №№ 224, 234, 539 та 559 – "Союз-Авто";
  • № 231 – "Базальт";
  • №№ 421, 581, 155 та 516 – "Кийтранс-2005";
  • №№ 517 та 402 – "Універсал-Транс".

Партію підроблених документів виявив Департамент внутрішнього контролю КМДА, договори по 11 маршрутах розриваються в односторонньому порядку. Місто не планує укладати нові договори по цих маршрутах - ні з комунальним, ні з приватними перевізниками.

“Причина в тому, що усі 11 маршрутів на 76 одиниць рухомого складу дублювали існуючі комунальні маршрути і крали пасажиропотік у “Київпастрансу”, – пояснив заступник голови КМДА.

Наприклад:

  • 402 маршрутка дублювала тролейбус №44.
  • 516 маршрутка – автобус № 63.
  • 234 маршрутка дублювала 29 тролейбус.
  • 224 маршрутка – 88-й автобус.

За словами Костянтина Усова, хто з чиновників і службовців мерії був у цьому зацікавлений, і хто дав на це добро – покажуть подальші результати аудиту. На цих 11 напрямках кількість “випусків” Київпастрансу пропорційно збільшиться, пообіцяв він.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок