Внутрішньообласні перевезення за сертифікатами: на Полтавщині можуть запровадити нові обмеження

Внутрішньообласні перевезення за сертифікатами: на Полтавщині можуть запровадити нові обмеження

Внутрішньообласні перевезення за сертифікатами: на Полтавщині можуть запровадити нові обмеження
Суспільне Полтава

На Полтавщині можуть запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. Про це на апаратній нараді повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

«Ми зараз аналізуємо, скоріше за все, внутрішньообласні перевезення будуть виключно за COVID-сертифікатами. Ми бачимо ті резерви (вакцини – ред.), ми маємо доходити до людей», – каже Олег Синєгубов.

За його словами, таке рішення має ухвалити обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дату проведення засідання ще визначають, повідомив Суспільному прессекретар Полтавської ОДА Максим Ковальов.

Як розповів Суспільному керівник «Полтаваавтотрансу» Сергій Бутко, про запровадження таких обмежень у внутрішньообласному сполученні йому поки не повідомляли.

Що відомо:

  • Як повідомив на апаратній нараді виконувач обов’язків директора обласного департаменту цивільного захисту Віктор Стеблянко, нині на Полтавщині додаткові протиепідемічні обмеження запровадили у 14 територіальних громадах. Йдеться про Горішньоплавнівську, Семенівську, Кам’янопотоківську, Ноовгалещинську, Пришибську, Пирятинську, Сенчанську, Гадяцьку, Лохвицьку, Заводську, Великосорочинську, Комишнянську, Драбинівську та Мартинівську. Заборонили, зокрема, масові зібрання людей, а перевезення влаштовують лише із сертифікатами про вакцинацію або ПЛР-тестами.
  • 7 листопада на Полтавщині лабораторно підтвердили 240 випадків інфікування СOVID-19. За даними МОЗ, область перебуває у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки.
  • Від 21 жовтня на Полтавщині, як і в Україні, запрацювали нові правила міжобласних перевезень. Пасажири та водії повинні мати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус або сертифікат про вакцинацію, розповів Суспільному керівник «Полтаваавтотрансу» Сергій Бутко.
На початок