В Одесі середній показник вакцинації в закладах освіти складає 95% – міськрада

В Одесі середній показник вакцинації в закладах освіти складає 95% – міськрада

В Одесі середній показник вакцинації в закладах освіти складає 95% – міськрада
Українська правда

Станом на 8 листопада в Одесі середній показник щеплення в міських закладах освіти складає 95%. Однак всі педагоги та працівники провакциновані лише в одному навчально-виховному комплексі. Про таке на засіданні оперативного штабу в Одеській міській раді розповіла директорка департаменту освіти і науки Олена Буйневич.

За її словами, наразі коронавірусну хворобу лікарі підтвердили у 113 педагогів. Повністю отримали щеплення як вчителі, так й працівники лише в одному закладі — навчально-виховному комплексі №310, який розташований на вулиці Академіка Вільямса, 85. В середньому показник вакцинації в міських закладах освіти складає 95%, найнижчий – 93%.

Також Буйневич додала, що 1-4 класи міських шкіл вийшли на навчання. В деяких закладах сформовані дистанційні групи, оскільки не всі батьки згодні відправити дітей до школи.

"За бажанням батьків, частина класів повністю пішла на дистанційне навчання. Таких класів 26. І в кожній школі, на кожній паралелі, створені групи дистанційного навчання для тих батьків, хто вважає необхідним залишити дитину вдома. За нашими підрахунками, таких дітей небагато, 1-2 дитини в класі. Але в школі вони є", – зазначила чиновниця.

На дистанційному навчанні, додала Буйневич, залишаються діти 5-11 класів.

Читайте також

  • Одеські школярі можуть вийти на очне навчання з 1 листопада
  • З 18 жовтня школярі Одеси переходять на дистанційне навчання
  • Одеська область перейшла в "червону" зону карантину. Які обмеження чекають на мешканців

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок