В Одесі вдруге намагаються знайти підрядника для відновлення будинку на Хуторському після вибуху

В Одесі вдруге намагаються знайти підрядника для відновлення будинку на Хуторському після вибуху

В Одесі вдруге намагаються знайти підрядника для відновлення будинку на Хуторському після вибуху
Фото: ДСНС

Департамент міського господарства Одеської міської ради вдруге хоче відновити будинок на провулку Хуторський, 6/3, який частково зруйнувався після вибуху газу у квітні 2021 року. На роботи з бюджету міста готові витратити 6,7 мільйони гривень. Про це стало відомо із системи публічних закупівель Prozorro.

Минулий тендер опублікували у вересні 2021 року. Тоді вартість робіт коштувала так само – 6,7 млн грн. Перші торги відмінили, адже компанія-переможець "Югмонтаж-СК" мала проблеми з документами. Зокрема, "в тендерній документації виявлені помилки, які потребують виправлення". Їх зафіксували в кількох розділах.

Відповідно до документації другого тендеру, підрядник має виконати демонтажні роботи, відновити стіни, підлогу, перегородки, міжповерхові перекриття, покрівлю. Крім того, у вартість робіт входить встановлення дверей, вікон, внутрішнє опорядження, зовнішнє оздоблення, утеплення, гідроізоляція та зведення балконів. Переможець тендеру також має провести інженерні комунікації: опалення, водопровід, каналізацію та електромонтажні роботи.

Новий тендер оголосили 1 листопада. Прийом пропозицій триватиме до 17 листопада, аукціон проведуть наступного дня. Роботи мають бути виконані до 31 грудня 2022 року.

Що відомо

  • У квітні унаслідок вибуху газу у квартирі на Хуторському провулку, що в Суворовському районі Одеси, спалахнула пожежа. За інформацією надзвичайників, вибух стався у квартирі на другому поверсі. Він пошкодив частину опорної стіни та міжповерхові сходи.
  • Власник квартири, де пролунав вибух, помер у лікарні, ще чотири людини травмувалося. Усього евакуювали 15 мешканців будинку.
  • Згодом наслідки події оцінили експерти Одеської академії будівництва та архітектури. За висновками комісії, вибух повністю зруйнував перекриття другого поверху та декілька плит. Їх демонтуватимуть. Натомість підлога другого поверху вціліла, її залишать без змін.
  • У травні в будинку провели протиаварійні роботи та зруйнували частину стіни. Чиновники зазначили, що планують відновити дім та готують відповідний проєкт. З міського бюджету на нього виділили 50 тисяч гривень.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок