"Прикарпаття" здобуло четверту поспіль перемогу у Першій лізі

"Прикарпаття" здобуло четверту поспіль перемогу у Першій лізі МФК "Прикарпаття"

Футбольний клуб з Івано-Франківська "Прикарпаття" з рахунком 2:1 обіграв донецький "Олімпік". Матч відбувся сьогодні на франківському стадіоні "Рух", інформує кореспондент Суспільного.

Поєдинок провели у межах 17 туру чемпіонату Першої ліги України з футболу. Відкрили рахунок франківці на 15 хвилині. Команда розіграла комбінацію у штрафному майданчику суперників, м'яч опинився у Владислава Семотюка — той пробив у нижній кут воріт.

На 60 хвилині Назарій Воробчак виконав навіс у штрафний майданчик "Олімпіка". Головою цю передачу замкнув Василь Цюцюра — 2:0.

Наприкінці зустрічі гостям вдалося забити один гол — після передачі з флангу відзначився Микита Ходаковський.

Матч завершився з рахунком 2:1. "Прикарпаття" піднялося на четверту сходинку турнірної таблиці. В активі у франківців — 28 очок. Наступний матч команда зіграє у Харкові 13 листопада проти "Металіста".

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!