В одеській опорній лікарні встановлюють кисневу станцію

В одеській опорній лікарні встановлюють кисневу станцію

В одеській опорній лікарні встановлюють кисневу станцію
Одеська міськрада

У міській інфекційній клінічній лікарні Одеси встановлюють кисневу станцію, яку 5 листопада завезли у місто з Туреччини. Її потужність − 50 кубічних метрів на годину або 1,8 тонни кисню на добу. Про таке повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Роботи зі встановлення обладнання займуть до 3 днів. Станція забезпечуватиме киснем Валіховський корпус лікарні, де знаходяться пацієнти з COVID-19.

Також в Одесі очікують надходження 2 кисневих станцій: ще однієї для інфекційної лікарні та для міської клінічної лікарні № 8.

У мерії зазначили, що після того, як встановлять і другу станцію, в інфекційній лікарні буде власних 3,6 тонни кисню на добу.

Що стосується міської лікарні № 8, це остання опорна лікарня у місті, де немає такого обладнання.

"Після запуску всіх кисневих станцій лікарні будуть забезпечені киснем в обсязі близько 7 тисяч кубічних метрів на добу. Недостатню кількість місто продовжить закуповувати у виробників, з якими уклало договори на постачання", − зазначив мер міста Геннадій Труханов.

Наразі місто потребує до 15 тонн кисню на добу.

Що відомо

  • В Одесі придбали 7 кисневих станцій для "ковідних" лікарень. Три станції вже працюють у міській клінічній лікарні № 1, міській лікарні № 5 та міській клінічній лікарні №10.

Читайте також

  • Вакцинація від COVID-19: де та коли в Одесі можна зробити щеплення
  • 2 177 інфікувань за добу. Одещина залишається в лідерах по захворюваності на COVID-19
  • На Одещині перевели до реанімації жінку з недійсним сертифікатом про вакцинацію

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок