3:5. "Вовчанськ" програв "Тростянцю"

3:5. "Вовчанськ" програв "Тростянцю" Фк Волчанск/YouTube

Вісім голів та два пенальті побачили вболівальники на футбольному матчі 17-го туру Другої ліги між "Вовчанськом" та "Тростянцем" у Харкові. Господарі поступилися з рахунком 3:5.

Матч 17-го туру Другої ліги відбувся на стадіоні "Нова Баварія".

Рахунок відкрив "Тростянець". У першому таймі гравці з Сумщини за п'ять хвилин забили три м'ячі. Відзначилися Генрі Тудун Пааго (25 хв), Максим Гаврась (27 хв) та Віталій Полянський (30 хв).

У другому таймі на 50-й хвилині з пенальті забив нападник "Вовчанська" Леон Гладковський. Майже за дві хвилини "Тростянець" відігрався, теж з пенальті — автором голу став півзахисник Валерій Гайван.

Скоротити відставання ще на один м'яч "Вовчанську" вдалося на 84-й хвилині: автором голу після кутового став півзахисник Вендел да Сілва Рамос. На 86-й хвилині гравець "Тростянця" Максим Мигаль забив п'ятий гол. Наприкінці матчу, на 88-й хвилині, "Вовчанськ" вразив ворота суперника втретє.

У 18-му турі 13 листопада "Вовчанськ" зіграє з ФК "Реал Фарма", "Тростянець" прийматиме "Нікополь".

• Після 16 турів Чемпіонату Другої ліги Вовчанськ перебував на 8 місці турнірної таблиці.