У Вінницькій громаді учні середніх та старших класів перейдуть на змішану форму навчання

У Вінницькій громаді учні середніх та старших класів перейдуть на змішану форму навчання

У Вінницькій територіальній громаді з 8 листопада школярі середній та старших класів перейдуть на змішану форму навчання. Таке рішення 5 листопада прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомляють на сайті міськради.

На такий крок пішли у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації, пов'язаної з стрімким поширенням COVID-19.

"Із середини жовтня спостерігається стрімке зростання захворюваності на коронавірус серед мешканців громади. Якщо у перший тиждень жовтня було зареєстровано 389 випадків захворювання вінничан на Covid-19, то протягом останнього тижня захворіло 1049 осіб (зростання в 2,7 рази)", – йдеться у дописі.

Так, учні 5-11 класів будуть навчатись за змішаною, тобто комбінованою, формою згідно з затвердженим розкладом навчальних занять. Клас, наповнюваність яких становить більше 20 учнів, поділять на підгрупи з відвідуванням школи кожної із них по черзі через тиждень.

Школярі молодших класів (1-4) ходитимуть у школу у звичайному режимі.

Для учнів класу або ж групи, які перебувають на самоізоляції, школи мають забезпечити організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання.

У спеціальній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням ВМР освітній  процес також буде проходити у звичайному режимі, йдеться у дописі.

Читайте також

  • Вінничанин, який торік потрапив під потяг і втратив обидві ноги, хоче стати паралімпійцем
  • У вінницький драмтеатр відвідувачів пускатимуть лише з COVID-сертифікатами або тестами
На початок