На Івано-Франківщині втричі зменшилася кількість шкіл з туалетами на вулиці

На Івано-Франківщині втричі зменшилася кількість шкіл з туалетами на вулиці

На Івано-Франківщині втричі зменшилася кількість шкіл з туалетами на вулиці
Суспільне Карпати

На Івано-Франківщині втричі зменшилася кількість закладів освіти з туалетами на вулиці. Про це повідомили на сторінці Держпродспоживслужби області у Facebook.

Всього на Івано-Франківщині залишилися 18 закладів загальної середньої освіти, у яких ще не облаштували внутрішні туалети.

"В основному це — початкові школи з невеликою кількістю дітей в сільській місцевості", — повідомляють у Держпродспоживслужбі.

З початку року працівники установи провели 328 перевірок в освітніх закладах області. У 255 з них (77%) інспектори виявили порушення та видали приписи. Як йдеться у дописі, серед основних порушень — невідповідність питної води до норм, порушення режиму дезінфекції у харчоблоках, недотримання норм харчування учнів, необхідність модернізації харчоблоків.

Також працівники Держпродспоживслужби провели 248 позапланових заходів та перевірили якість харчів у школах. Порушення інспектори виявили у 206 школах (83%). На порушників у Держпродспоживслужбі склали приписи.

"У закладах середньої освіти інспектори відібрали 1 077 зразків продуктів, з яких 18 не відповідали вимогам. Особливу увагу приділили контролю за якістю питної води в закладах освіти області. Всього у 2021 році дослідили 385 проб питної води за мікробіологічними показниками та 343 проби за санітарно-хімічними показниками. 32 проби були забрудненими (8,3%) та ще 26 проб не відповідали вимогам щодо санітарно-хімічних показників (7,6%)", — йдеться у повідомленні.

Під час перевірок працівники установи склали 206 приписів за порушення у сфері безпечності продуктів, вилучили з обігу 118,7 кг сметани через вміст рослинних жирів, 25 кг кисломолочного сиру, 353 кг масла. Всього інспектори Держпродспоживслужби наклали 12 штрафів на суму 1 326 грн на освітні заклади, а на постачальника продуктів склали протокол.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок