Лікарні Миколаївщини отримають гроші для додаткового обладнання подачі кисню – Гранатуров

Лікарні Миколаївщини отримають гроші для додаткового обладнання подачі кисню – Гранатуров

Лікарні Миколаївщини отримають гроші для додаткового обладнання подачі кисню – Гранатуров
Фото: Суспільне Миколаїв

На засіданні бюджетної комісії, що відбулося 4 листопада, прийняли рішення розподілити державну субвенцію у розмірі 22,5 мільйона гривень для лікарень Миколаївської області. Гроші спрямують на додаткове обладнання для подачі кисню хворим.

Про це під час онлайн-брифінгу 5 листопада розповів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров.

За словами Юрія Гранатурова, деяким медзакладам для цього необхідно виготовити проєктно-кошторисну документацію, зробити це потрібно максимально швидко.

"Після того, як у кожного лікарняного закладу буде проєктно-кошторисна документація, після цього буде видділено ще 2,6 мільйона гривень на співфінансування обласних лікарень, а також у місті Миколаєві лікарні № 1, № 3 і № 5 будуть дофінансовані міським бюджетом", – говорить Юрій Гранатуров.

Читайте також: "Ковідне відділення на Миколаївщині. Яка завантаженість ліжок та чи вистачає персоналу"

Щодо наявності кисню в лікарнях області, то Юрій Гранатуров розповів, що його вистачить до неділі, сьомого листопада.

"Сьогодні (5 листопада – ред.) компанія "Лінде Газ" завершує заправку усіх кріоциліндрів у лікарнях № 1, № 3, № 5 і Миколаївському тубдиспансері. До середини дня неділі (7 листопада – ред.) можна спокійно працювати. Зараз триває дуже напружена робота з Міністерством охорони здоров'я та постачальниками щодо поставки рідкого кисню в неділю (7 листопада – ред.)", – каже Юрій Гранатуров.

У Новобузькій лікарні, станом на 5 листопада, заправлені 200 балонів із киснем.

"Ані вчора (4 листопада – ред.), ані позавчора (3 листопада – ред.), ні 3-4 дні тому (1-2 листопада – ред.) не траплялося такого, що в Новому Бузі не було кисню чи кисневих концентраторів там, де це потрібно", – розповідає Юрій Гранатуров.

За словами Юрія Гранатурова, 30 резервних балонів на своєму транспорті завод "Зоря" направив до Южноукраїнська, а також були заправлені балони, що направили у Вознесенськ.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок