"Було неймовірно прожити цей матч". Як 21-річний тенісист відігрався з 0:5 завдяки глядачам: відео ATP

Юго Гастон неймовірним чином відігрався у другому сеті і присвятив перемогу глядачам.

У Парижі проходить один із заключних тенісних турнірів серії "мастерз" у 2021 році. Тенісисти подолали стадію 1/8 фіналу та сформували вісімку найкращих, що боротимуться за титул.

Одним із претендентів на перемогу є 21-річний француз Уго Гастон - 103-а ракетка світу. У 2021 році він уперше дійшов до фіналу на рівні турнірів ATP, програвши Касперу Рууду у Швейцарії.

Тепер же Гастон став чвертьфіналістом домашнього "мастерзу". Причому в 1/8 фіналу він здобув емоційну перемогу над суперником, програючи у другому сеті 0:5.

Що сталося?

Гастон подолав кваліфікацію на турнірі в Парижі, після чого пройшов трьох суперників. Першу сенсацію француз створив у другому раунді, здолавши сіяного іспанця Пабло Корреньйо-Густу - №17 світового рейтингу. Після чого в 1/8 фіналу потрапив на Карлоса Алькараса.

18-річний Алькарас у 2021 році здобув дебютну перемогу на рівні ATP, обігравши Рішара Гаске на турнірі у Хорватії. І також здійснив сенсацію: у другому раунді іспанець вибив дев'яту ракетку світу - італійця Янніка Зіннера.

Матч між Гастоном та Алькарасом розпочався з перемоги француза з рахунком 6:4. Причому виграти його вдалося лише після того, як Алькарас відіграв чотири брейк-поїнти у дев'ятому геймі - з п'ятої спроби Гастон його виграв та подав на сет у наступному ж геймі.

Проте друга партія складалася для Гастона зовсім інакше. Француз програв стартові п'ять геймів і був близький до того, щоб програти партію та продовжити боротьбу у третьому сеті, хоча ще на самому початку видав видовищний перфоманс, відстоявши атаки іспанця.

Упродовж усього матчу Гастона активно підтримували вболівальники. Вони вигукували його ім'я, робили "хвилі" та гучно раділи кожному набраному очку, яке здобував тенісист.

У підсумку Гастон зміг виграти другу партію у неймовірному стилі. За рахунку 0:5 він взяв наступні 20 з 21 очка, відновивши парітет. А потім довів справу до перемоги.

Як визнав сам 21-річний тенісист післся гри, саме завдяки підтримці він зміг відігратися та виграти другу партію. І наголосив: атмосфера під час матчу - те, заради чого він і грає у теніс.

"Атмосфера була неймовірною. Чесно, я граю у теніс заради цього. Це було справді неймовірно. Було чудово прожити цей матч з ними [глядачами]. Взагалі, я виграв, тому що вони мене підтримували мене із самого початку і до кінця. І навіть тоді, коли я їх підводив на початку другого сету - вони завжди за мене вболівали. Це неймовірно мати таку чудову публіку", - повідомив після гри тенісист.

Наступний матч Гастон проведе вже у п'ятницю, 5 листопада. Його зустріч проти другої ракетки світу Даніїла Мєдвєдєва закриватиме програму чвертьфінальних ігор у Парижі.

Хто такий Уго Гастон

• 21-річний французький тенісист, №103 світового рейтингу ATP.
  • Гастон не здобув ще жодної перемоги навіть на рівнях "челенджерів", програвши усі чотири фінали.
  • У 2018 році Гастон виграв "золото" на юнацьких Олімпійських Іграх в одиночному розряді. А також здобув бронзові медалі у парному та змішаному турнірах на тих же Іграх.
  • Гастон відібрався на Підсумковий турнір серед тенісистів, молодших 21 року.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів