Впродовж 2021 року на Львівщині відремонтували 14 мостів

Впродовж 2021 року на Львівщині відремонтували 14 мостів

Марафон
Впродовж 2021 року на Львівщині відремонтували 14 мостів
Суспільне Львів

На Львівщині впродовж 2021 року відремонтували 14 мостів. Про це Суспільному розповів заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко. Впродовж 2018 – 2020 років відремонтованих мостів було близько 30.

Із 14 мостів ще тривають ремонтні роботи на дорозі Мшанець-Стрілки.

Впродовж 2021 року на Львівщині відремонтували 14 мостів
Будівництво моста на дорозі Мшанець-Стрілки. Суспільне Львів

За словами начальника виробничого відділу фірми-підрядника Віталія Мушки, якщо погода буде сприяти – частину робіт завершать до Нового року.

"Плануємо, якщо дасть погоду нормальну, до Нового року зробити повністю верхню частину. Тобто звести верх моста, покласти балки, зробити накладну плиту і підходи. Загальна вартість будівельних робіт складає 16,4 мільйони приблизно. На даний момент робіт виконано на 4,4 мільйона", – розповідає Віталій Мушка.

Та не всі мости встигають відремонтувати вчасно. До прикладу, 3 травня цього року у селі Гайок, Львівського району обвалився міст через річку Західний Буг. Внаслідок обвалу тоді ніхто не травмувався.

Впродовж 2021 року на Львівщині відремонтували 14 мостів
Міст у селі Гайок обвалився 3 травня 2021 року. Суспільне Львів

Міст був аварійним і його планували ремонтувати. Зараз там уже почали зводити нову конструкцію. Обіцяють завершити роботи в першій половині 2022 року. Цей міст був на балансі Служби автомобільних доріг Львівщини. Загалом в них на балансі 462 мости.

"Маємо близько 50 мостів, які є в такому стані, що потребують сьогодні ремонту. Деякі з них в більш критичному стані, деякі в менш критичному. Усі ці мости, близько 50 одиниць, вони внесені в національну програму відновлення та ремонту мостів", – пояснює Іван Бондар.

За словами заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Бучка, на наступний рік розробляють проєктно-кошторисну документацію на 34 нових моста – на загальну суму близько 400 мільйонів гривень. Скільки грошей таки виділять з держбюджету і скільки мостів зможуть збудувати у 2022-му буде відомо на початку наступного року.

Читайте також

Мости у Львові. Два із 16 – в аварійному стані

Мости на Львівщині. 70% споруд – у неналежному стані

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок