У Кременчуці батьки влаштували акцію протесту

У Кременчуці батьки влаштували акцію протесту

Оновлено
У Кременчуці батьки влаштували акцію протесту
Суспільне Полтава

У Кременчуці на Полтавщині вийшли на акцію протесту до міської ради. Пікет влаштували, бо у місті не працюють дитячі садки. Про це Суспільному розповіла учасниця заходу Альона Яковлева.

До Кременчуцької міської ради 5 листопада близько 12:00 прийшли батьки із дітьми та вихователі, повідомляє кореспондентка Суспільного. Вийшли, бо у місті не працюють деякі дитсадки. Як розповіла Суспільному вихователька одного із дошкільних закладів Вікторія Петренко, щонайменше місяць через ремонти не працюють 15 міських дитсадків. За її словами, вихователям не сплачують заробітну плату та просять йти у неоплачувану відпустку, а батьків – відводити дітей до інших закладів.

Як повідомила Суспільному заступниця Кременчуцького міського голови Ольга Усанова, загалом у Кременчуцькій громаді 49 дитсадків, через ремонт вісім з них не працюють з вересня. Відкрити заклади мають до кінця року.

У Кременчуці батьки вихованців дитсадків влаштували акцію протесту
Учасники акції протесту. Суспільне Полтава

Учасниця пікету Альона Яковлева на акцію протесту прийшла зі своїм п’ятирічним сином Єгором. Суспільному жінка розповіла, що через ремонт у садочку її дитина не відвідує установу три місяці, бо до інших далеко.

Дітям ще однієї учасниці пікету Юлії Рябошапки, на час робіт запропонували ходити до трьох інших дошкільних закладів на вибір.

"Це три садки, які нам далеко. Тато на роботу ходить коли на сьому, коли на восьму. Мені потрібно будити молодшу, щоб разом із старшою відвезти в один садок. Кажу: "Давай спробуємо якийсь із садків!". У неї істерика. Вона звикла до своїх вихователів", – говорить учасниця акції протесту Юлія Рябошапка.

Від голови Кременчуцької міськради Віталія Малецького хочуть дізнатися, до якого терміну у цих закладах триватимуть ремонти.

Батьки вихованців дитсадків вийшли на протест у Кременчуці
Акція протесту під будівлею Кременчуцької міськради. Суспільне Полтава

За підрахунками пресофіцерки поліції Кременчука Анни Васенко, на акцію протесту прийшли близько сотні людей.

На початок