Національна служба здоров’я виплатила понад 12,8 млн грн лікарням Сумщини за щеплення

Національна служба здоров’я виплатила понад 12,8 млн грн лікарням Сумщини за щеплення

Національна служба здоров’я виплатила понад 12,8 млн грн лікарням Сумщини за щеплення
Суспільне Суми

За увесь період з початку вакцинації від COVID-19 лікарні Сумщині отримали від НСЗУ 12,8 млн грн виплат. Про таке повідомляють в НСЗУ.

Ці гроші розділили між собою 58 медзакладів, які проводять щеплення і мають договори зі службою здоров'я. Лідер з вакцинації – Сумський обласний медичний центр соціально небезпечних захворювань. За вересень центр отримав 1,5 млн грн.

"Жителям Сум доступні послуги і мобільних бригад з вакцинації — щеплення маломобільних людей і колективів від 50 людей. Лікарі отримують оплату за фактичну кількість провакцинованих людей: 25 грн за першу дозу введеної вакцини і 60 грн за другу", – йдеться у пресрелізі НСЗУ.

Спираючись на інформацію про кількість щеплень, внесену медиками до електронної системи охорони здоров’я, НСЗУ робить закладам виплати.

За словами директорки Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторії Мілютіної, для того, щоб вакцинуватись, нині не потрібна декларація із сімейним лікарем й у вакцинації через це відмовити не можуть.

Читайте також: Чому люди бояться щеплень. Пояснює психологиня

Перелік місць, де можна зробити щеплення на Сумщині, дивіться на сайті "Вакцинація від COVID-19". На колективне щеплення людей записує роботодавець. Маломобільні громадяни можуть отримати щеплення вдома, для цього треба звернутися до контакт-центру за номером 0 800 60 20 19.

Що відомо

  • Протягом доби 4 листопада на Сумщині ускладнення коронавірусу забрали життя 31 людини. Нових випадків інфікування підтвердили – 1113.
  • У Недригайлівській громаді долучили до лікування хворих на коронавірус лікарню, яку раніше для цього не використовували. Там розгорнули 90 ліжок, усі вони або з центральним киснем, або з кисневими концентраторами.
На початок