У бібліотеці презентували книгу “Миколаївські мадонни”

У бібліотеці презентували книгу “Миколаївські мадонни”

У бібліотеці презентували книгу “Миколаївські мадонни”

28 журналістських нарисів, присвячених жінкам Миколаївщини. У Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького презентували книгу журналістки Наталії Христової “Миколаївські мадонни”.

Ірина Пак 25 років художня керівниця дитячо-юнацького театру танцю “Ритми планети” імені Василя Пака. Жінка давно знайома з авторкою. Ірина Пак каже: “Ця книга – великий подарунок до Міжнародного жіночого дня. І це не тільки подарунок, це ще й сюрприз. Для мене було певною несподіванкою дізнатися про те, що я героїня цього видання. Це було настільки приємно, що хвилює”.

Під час презентації книги ведуча Інга Хоржевська розповіла про диригентку Миколаївського жіночого академічного хору Світлану Фоміних, яка померла у 2009 році. Її Наталія Христова також згадує у своїй книзі.

Таміла Бугаєнко очолює Миколаївську обласну спілку жінок України. Нарис про неї є в “Миколаївських мадоннах”. Жінка говорить, що ще не читала книгу, але має здогадки про що йтиметься у нарисі про неї.

У книзі “Миколаївські мадонни” згадуються художниці, поетеси, викладачки, актриси, журналістки тощо. Книга поділена на три частини: “Мої мадонни”, “Історії кохання ” та “Про долоні батьківської любові.” Нариси писались протягом 2002-2018 років.

Автор - Олександр Гресь, оператор - Василь Філімон.

Вибір редакції

На початок