Опалення запустили, тарифу немає. Жителі Світловодська можуть не отримати субсидію

Опалення запустили, тарифу немає. Жителі Світловодська можуть не отримати субсидію

Марафон
Опалення запустили, тарифу немає. Жителі Світловодська можуть не отримати субсидію

У Світловодську Кіровоградської області не затверджений тариф на теплопостачання. Через це жителі міста можуть не отримати субсидію на послугу, яку вже отримують. Про це в програмі "Радіомайдан" на Українському радіо Кропивницький розповів заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Поліщук.

Суспільне підготувало серію матеріалів, темою яких є стан систем теплопостачання області: – у Кропивницькому вона зруйнована. Про те чому, та якою бачить нову систему розповів керівник комунального підприємства "Теплоенергетик" Олександр Чельник;

– утеплити багатоквартирний будинок і зекономити. Досвід ОСББ, які скористались послугами програми державного фонду "Енергодім";

з газу на дрова перевели системи опалення п’яти шкіл Долинської громади. Суспільне побувало в селі Маловодяне, щоб дізнатись, скільки зекономлять та чи не стало холодніше в місцевій школі.

Світловодськ має одне підприємство, яке забезпечує теплом жителів міста – це приватне підприємство "Світловодськпобут". "Вони отримали і мають ліміт на газ, у них є в наявності сім котелень. Підприємство запустило ці котельні ще 30-31 жовтня", – каже Поліщук. 3 третього листопада з 225 будинків опалюються 135.

Підприємство почало роботу попри те, що міська влада донині не затвердила тариф на теплопостачання. За словами Сергія Поліщука, там не знають, як з ними будуть розраховуватись споживачі. "Наразі досі немає порозуміння між місцевою владою і підприємством "Світловодськпобут", – сказав Поліщук. – А найгірше – що жителі міста Світловодська стали заручниками цієї ситуації".

Журналісти Суспільного протягом трьох днів телефонували до Світловодської міськради, щоб дізнатись, чому не затвердили тариф – на дзвінки там не відповідають. До міста поїхала знімальна група Суспільного.

На початок