П’ятого листопада на Миколаївщині буде тепло – синоптик

П’ятого листопада на Миколаївщині буде тепло – синоптик

П’ятого листопада на Миколаївщині буде тепло – синоптик
Фото: John Moff/Facebook

П'яте листопада буде найтеплішим днем початку листопада. Середня добова температура на Миколаївщині становитиме +15...+16°.

Про це кореспондентам Суспільного розповів провідний синоптик Миколаївського гідрометеорологічного центру Роман Мурмило.

На Миколаївщині нічна температура становитиме 8...13 градусів, вдень повітря прогріється до 16...21 градуса. В обласному центрі синоптики вночі прогнозують +10...+12, вдень – +18...+20 градусів.

За словами Романа Мурмили, температура повітря з першого до п’ятого листопада поступово підвищувалася, а п'ятого числа середньодобова температура стане літньою.

Читайте також: "Дощі та короткочасне потепління: якою буде погода на Миколаївщині протягом тижня"

"Потепління пов’язане з активним виносом теплої та вологої повітряної маси з Середземномор’я та Балкан, там зараз дуже теплі температури. Ця повітряна маса вже переміщується у сторону України та завтра (5 листопада – ред.) саме вона визначатиме погоду на Миколаївщині з дуже високими температурами", – розповів Роман Мурмило.

Синоптик розповів, що вранці можливі тумани та поривчастий вітер.

"Не виключено, що в нічні та ранкові години утворяться тумани, тому що море холодне, а також ми не включаємо поривчастий південний вітер. Він не досягне штормових значень, але протягом п’ятого листопада буде вітряно", – каже синоптик.

За словами Романа Мурмили, починаючи з шостого листопада температура знизиться, такі коливання тепла та холоду характерні для перехідних місяців осені та зими.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

Вибір редакції

На початок