Роман Зозуля ефектним ударом через себе забив дебютний гол за новий клуб в Іспанії CF Fuenlabrada

Для дебютного голу українцеві знадобилося 13 матчів і майже два з половиною місяці.

Український форвард Роман Зозуля відзначився дебютним голом у складі нового іспанського клубу "Фуенлабради". Відбулося це в останньому матчі його команди проти "Лас-Пальмаса".

У серпні 2021 року Зозуля змінив клуб в Іспанії. Після чотирьох сезонів в "Альбасете" нападник підписав контракт із іншим представником другого дивізіону "Фуенлабрадою".

За "Фуенлабраду" Зозуля вже відіграв 13 матчів. Але відзначитися дебютним голом зміг лише в останньому поєдинку проти "Лас-Пальмаса".

Як Зозуля відзначився голом?

У матчі проти "Лас-Пальмаса" Зозуля вийшов на заміну на старті другого тайму. Та допоміг команді відіграти один м'яч - перед перервою "Фуенлабрада" пропустила два голи.

Гол Зозулі припав на 76-у хвилину матчі. Після подачі з кутового український нападник отримав скидку від півзахисника Ібана Сальвадора і ударом через себе вразив ворота "Лас-Пальмаса".

Проте гол Зозулі став єдиним для "Фуенлабради" у матчі. Команда українця зазнала поразки 1:2.

Що означає гол Романа Зозулі?

• Перший гол за нову команду - "Фуенлабраду". Для цього українцю знадобилося 13 матчів та два з половиною місяці: дебютував Зозуля за новий клуб 15 серпня.
  • Другий гол Зозулі у 2021 році. Наприкінці січня, виступаючи за "Альбасете", український форвард забив у матчі СегундиДругий дивізіон Іспанії.
  • Третя результативна дія Зозулі за "Фуенлабраду". Перед цим він віддав два асисти у попередніх матчах.
  • 27-й гол Зозулі у матчах другого дивізіону чемпіонату Іспанії. Найрезультативнішим для українця залишається сезон 2018/19 за "Альбасете" (11 голів).

• "Фуенлабрада" - третій іспанський клуб у кар'єрі Зозулі після "Бетіса" та "Альбасете". Він також міг грати у "Райо Вальєкано", але його оренду зірвали місцеві ультрас, звинувативши його у нацизмі.
  • До переїзду в Іспанію Зозуля виступав в Україні за "Динамо" та "Дніпро". У складі дніпрян він дійшов до фіналу Ліги Європи у сезоні 2014/15.
  • Після поразки від "Лас-Пальмаса" Фуенлабрада опустилася на 16-е місце у турнірній таблиці, маючи в активі 15 очок після 14 матчів.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів