Понад 300 протоколів за порушення карантину. У Дніпрі тривають рейди у громадському транспорті

Понад 300 протоколів за порушення карантину. У Дніпрі тривають рейди у громадському транспорті

Понад 300 протоколів за порушення карантину. У Дніпрі тривають рейди у громадському транспорті
Суспільне Дніпро

У Дніпрі тривають перевірки громадського транспорту щодо виконання карантинних умов. Зранку 4 листопада патрульні разом з представниками транспортного департаменту міської ради вийшли на рейд. Перевіряли, чи слідкують водії за кількістю сидячих місць у салоні, та чи вдягають пасажири маски. Участь у рейді взяли і кореспонденти Суспільного.

Зранку на житловому масиві Перемога на зупинках громадського транспорту черги. В автобуси та маршрути беруть пасажирів за кількістю сидячих місць. Жителька масиву Тамара каже, необхідну їй маршрутку чекає 15-20 хвилин, такі обмеження приносять дискомфорт.

“На підставі закону ВР України водії беруть тільки сидячих пасажирів я запізнююсь на роботу, систематично”, - скаржиться жінка.

На рейди з перевірок громадського транспорту у Дніпрі загалом виходить шість груп інспекторів патрульної поліції. Разом з ними 4 листопада вийшла і представниця Укртрансбезпеки. Звертають увагу на те, щоб водії перевозили пасажирів за кількістю сидячих місць у салоні, а також, щоб всі були у захисних масках або респіраторах.

Речник патрульної поліції Дніпропетровщини Павло Карманов розповів, що здебільшого люди з розумінням ставляться до нових правил перевезення, але бувають і винятки.

“Є якесь непорозуміння поодиноке з боку громадян. Ми усі розуміємо, що ми живемо зараз у нових умовах, до цього нам не доводилось стикатись. Хочу подякувати тим, хто з розумінням ставиться до роботи поліції, яка є центральним органом виконавчої влади. Патрульні склали більше 300 протоколів за порушення норм карантину. 131 протокол склали за останній тиждень, як правило це стосується перебування без маски в транспорті”, - зазначив Павло Карманов.

Під час цього рейду, каже речник патрульної поліції, не зафіксували порушень, тому не складали протоколи. За словами представника міської ради Олександра Лещенка, загалом у місті 123 маршрути, на яких працюють 12 перевізників. Щоденно на рейси виходить близько дев'яти сотень автобусів та маршруток.

“Такі перевірки в нас тривають з 20 жовтня. Це склад робочої групи складається з представників патрульної поліції, департаменту транспорту, а також Укртрансбезпеки. Щоденно виходять екіпажі на лінію і по всій території міста здійснюються такі рейди”, - розповів посадовець.

За словами Олександра Лещенка, і надалі планують працювати у такому ж режимі. Про проїзд у міському громадському транспорті за наявності COVID-сертифікату або ПЛР-тесту поки не йде мова. Обмежень для пільгових категорій населення також не передбачається.

Читайте також

- "Червона" зона. За місяць поліція склала понад 100 тисяч адмінпротоколів на порушників карантину

- Робота громадського транспорту у Дніпрі: COVID-сертифікати не вводитимуть, але перевірки триватимуть

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок