"Інтер" вдруге переміг "Шериф" у групі "Шахтаря" в Лізі чемпіонів: відео

"Інтер" вдруге переміг "Шериф" у групі "Шахтаря" в Лізі чемпіонів: відео AP

Міланці випередили молдовський клуб, а "Гірникам" не можна втрачати очки.

Міланський "Інтер" здобув перемогу над молдовським "Шерифом" (3:1) у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

"Інтер" проводив другий поспіль поєдинок проти "Шерифа" після того, як вдома здолав чемпіона Молдови з рахунком 3:1. І у разі перемоги мав можливість випередити команду Юрія Вернидуба, яка попри ту поразку залишалася лідером групи.

Після перемоги "Реала" над "Шахтарем" молдовська команда опустилася на друге місце і мала перемагати "Інтер", щоб повертати собі лідерство. Однак натомість вдруге поступилася італійській команді і опустилася ще нижче.

У першому таймі "Інтер" завдав низки моментів біля воріт "Шерифа". Але реалізувати хоча б один не зміг: господарі поля втримали нічию 0:0 за підсумками стартових 45 хвилин.

Проте після перерви гості швидко відкрили рахунок. Після передачі Артуро Відаля відзначився хорват Марцело Брозович.

На 66-й хвилині рахунок у матчі став 2:0. Цього разу відзначився Мілан Шкріняр, який прийняв м'яча у штрафному майданчику "Шерифа".

На 83-й хвилині "Інтер" забив утретє - відзначився Алексіс Санчес. "Шериф" зміг відіграти один м'яч лише у компенсований час завдяки голу Траоре.

ЛІга чемпіонів. Четвертий тур

"Шериф" - "Інтер" 1:3

Голи: Траоре, 90+2 - Брозович, 54, Шкріняр, 66, Санчес, 83

У турнірній таблиці "Інтер" тепер посідає друге місце з сімома очками. "Шериф" - третій з шістьмома, але має перевагу над "Шахтарем" у п'ять очок. Тобто, у разі, якщо донецька команда не виграє два наступних матчі, "Гірники" втрачають єврокубкову весну.

Турнірна таблиця групи D

1. "Реал" - 9 (4), 9:3 (різниця м'ячів)
  2. "Інтер" - 7 (4), 6:3
  3. "Шериф" - 6 (4), 6:7
  4. "Шахтар" - 1 (4), 1:9

• Середа, 24 листопада. Матчі п'ятого туру Ліги чемпіонів в групі D: "Шериф" - "Реал", "Інтер" - "Шахтар".
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів