"Київ-Баскет" на останій секунді обіграв "Сопот" та втримав лідерство у групі Кубку Європи ФІБА БК "Київ-Баскет"

Третя поспіль вольова перемога.

Український "Київ-Баскет" здобув третю поспіль перемогу у груповому етапі розіграшу Кубка Європи ФІБА. Київська команда перемогла з мінімальною різницею "Трефль Сопот".

"Київ-Баскет" підходив до гри із "Трефль Сопотом", маючи дві перемоги в активі. Та у статусі лідера - вольова перемога над "Гапоель Ейлатом" дозволила українській команді очолити турнірну таблицю групи.

У першому матчі "Київ-Баскет" переміг "Трефль Сопот" із мінімальною різницею - 69:68. І майже повторив хід подій вже у матчі-відповідь.

Перша чверть зустрічі закінчилася повністю на користь "Трефль Сопота". Польська команда закінчила 10-хвилинку із перевагою у 12 очок, яку "Київ-Баскет" надолужував майже всю гру.

Ще до перерви кияни відіграли чотири очки, а вже перед заключною 10-хвилинкою перевага "Трефль Сопота" вже складала лише одне очко.

Старт останньої чверті вийшов для "Київ-Баскета" невдалим: "Трефль Сопот" повернув собі перевагу та збільшив її до дев'яти очок. І хоча кияни її відіграли, польська команда перед заключними секундами вигравала з різницею у два очки.

Але "Київ-Баскет" зміг вдруге вирвати перемогу у "Трефль Сопота". Уже із сиреною 3-очковий кидок виконав Майкл Кеффі - м'яч влучив у кошик та сигналізував перемогу киян.

• Кубок Європи ФІБА. Четвертий тур

"Трефль Сопот" (Польща) – "Київ Баскет" (Україна) 65:66 (22:10, 12:16, 16:23, 15:17)

Завдяки перемозі "Київ-Баскет" продовжує йти лідером у турнірній таблиці групи В. В активі команди вже три перемоги, і вже у наступному турі кияни можуть забезпечити собі достроковий вихід у плей-оф.

Група B

1. "Київ-Баскет" (Україна) – 7 очок (4 матчі)
  2. "Рильскі Спортист" (Болгарія) – 6 (4)
  3. "Гапоель Ейлат" (Ізраїль) – 6 (4)
  4. "Трефль Сопот" (Польща) – 5 (4)

• Середа, 10 листопада. "Київ-Баскет" - "Гапоель Ейлат".
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів