Дніпропетровщина: чому в місті Підгородному призупинили рух на мосту через річку Кільчень

Дніпропетровщина: чому в місті Підгородному призупинили рух на мосту через річку Кільчень

Ексклюзивно
Дніпропетровщина: чому в місті Підгородному призупинили рух на мосту через річку Кільчень
Фото: Вадим Степаненко

У місті Підгородному на Дніпропетровщині призупинили ремонт мосту через річку Кільчень до весни наступного року. Про це в ефірі Українського радіо Дніпра повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

За його словами, ремонт мосту був причиною постійних заторів у Підгородному. Ці роботи були складовою частиною ремонту траси М-30 протяжністю 1400 кілометрів, з яких майже 300 км припадають на Дніпропетровську область. 95% робіт вже виконали, залишилася укладка верхнього шару дорожнього покриття на окремих ділянках.

«Цього року капітальний ремонт мосту проводився на його лівому боці. Для цього довелося перекривати цю частину мосту і організовувати проїзд лише по правому боці. Роботи на лівій частині вже завершені. Проїзд по мосту повністю відкритий. Ремонтувати праву частину мосту планують навесні 2022 року», – сказав Олександр Коломійцев.

Що кажуть місцеві

Утім, жителі Підгородного повідомляють, що і досі стоять у заторах. Як сказав мешканець міста Вадим Степаненко, місток через річку Кільчень, що біля стадіону “Колос”, повністю перекритий. Люди змушені рухатися об’їзними дорогами – а це додаткові 3-4 кілометри, щоб виїхати на основну дорогу до Дніпра і навпаки.

«Я щодня стою в заторах, щоб доїхати до Слобожанського проспекту. Витрачаю близько двох годин. З літа, коли розпочалися ремонти доріг, я практично “живу в машині”», – сказав Вадим Степаненко.

За словами Олександра Коломійцева, перекритий місток через річку Кільчень – це не зона відповідальності Служби автомобільних доріг.

«Цей місток відноситься до місцевих доріг, а схема об’їзду повинна узгоджуватися місцевою владою. Якщо там повністю перекрили рух, значить, не має можливості перевести його у реверсний режим. Звертайтеся до місцевої влади, там мають бути календарні графіки виконання робіт і чітке розуміння щодо терміну виконання робіт», – сказав він.

Що відомо

За інформацією Служби автомобільних доріг області, зараз на Дніпропетровщині триває ремонт 18-и мостів у напрямку Дніпро–Павлоград, 4 – на п’ятихатському напрямку, двох – на криворізькому.

Читайте також

226 одиниць техніки та 40 тисяч тонн посипних матеріалів: чи готові дороги Дніпропетровщини до зими

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок