Запорізькій паратхеквондистці вручили сертифікат на житло

Запорізькій паратхеквондистці вручили сертифікат на житло

Запорізькій паратхеквондистці вручили сертифікат на житло
Фото Суспільне Запоріжжя

Сьогодні, 3 листопада, на сесії міськради Запоріжжя спортсменці Вікторії Марчук вручили сертифікат на 600 тисяч гривень для поліпшення житлових умов.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Запоріжжя Ольга Ларіонова.

Вікторія Марчук є майстеркою спорту міжнародного класу з паратхеквондо, переможницею українських та світових турнірів. На Паралімпійських іграх-2020 у Токіо вона посіла п'яте місце.

10 вересня депутати Запорізької міської ради ухвалили рішення надати запорізьким призерам Олімпійських ігор у Токіо по мільйону гривень для вирішення соціально-побутових питань. А також 600 тисяч гривень – паралімпійській спортсменці Вікторії Марчук. Відповідні кошти виділили з міського бюджету. До них додадуть гроші з депутатських фондів.

Вікторія Марчук розповіла, що проживає у місті Вільнянськ (Запорізька обл.). Щоб потрапити на тренування, щодня змушена їздити з пересадкою до Запоріжжя.

Запорізькій паратхеквондистці вручили сертифікат на житло
Вікторія Марчук. Фото Суспільне Запоріжжя

"Моя мрія була про житло. Оскільки я народилася з інвалідністю, і батьки від мене відмовились із першого дня, я проживала у дитячому будинку. Там мене, на жаль, не поставили у чергу на житло, і батьків не позбавили батьківського піклування. Було дуже проблематично з житлом", — розказала паратхеквондистка.

Спортсменка збирається купити двокімнатну квартиру у Запоріжжі. Де саме, поки вирішує. Каже — або у Південному мікрорайоні, або у центрі міста. А 2024-го року, на Паралімпіаді у Парижі, хоче здійснити свою другу мрію — здобути золоту медаль, — поділилася планами Вікторія Марчук.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок